Usunięte

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (21)

  • ruuddiness 31.01.2017

    cudowne

  • Dziękuję :)

  • Pasja 31.01.2017

    Od ciszy tylko piękniejsza jest muzyka. Widać tęsknotę za domem, za jego zapachem. Nie wiem ile masz lat,ale to tak już będzie .Zawsze będziemy powracać. Piątka i zdrowia życzę.

  • Sejsa mnie natchnęła do pisania :D wracanie jest rzeczywiście wszechobecne, ale uważam, że też na swój sposób piękne ;) dziękuję bardzo :)

  • Alicja 31.01.2017

    Tęsknota jest ciężka. Ale myślę, że z czasem da się przystosować do nowego otoczenia. Pozdrawiam :)

  • Powolutku jakoś daję radę.
    Rownież pozdrawiam :)

  • Adam T 31.01.2017

    Piękne zdanie "...udomowił mnie zapach ciasta i smak herbaty", bardzo refleksyjny tekst i bardzo nastrojowy. Pięć :)

  • Cieszę się, że się spodobał i serdecznie dziękuję :)

  • Lotta 31.01.2017

    Jakie ciasto? ;) Też czytam i nie rozumiem co czytam.

  • Różne :D zależy co aktualnie z domów przywieziemy :)

  • Freya 31.01.2017

    A gdzie są słoiki... normalnie nie wierzę, żeby nie było jakichś słoików. :)
    A tekst rzeczywiście trafia do wyobraźni. Pzdr. ;)

  • słoików nie ma - tylko pierogi w zamrażarce :D

  • Pan Buczybór 31.01.2017

    Malutki kawałek świetnego marcepanu. 5

  • dziękuję :)

  • Ciasto *-*

  • <3

  • KarolaKorman 01.02.2017

    To prawda, nie w każdym miejscu na świecie czujemy się jak w domu, 5 :)

  • niestety :/

  • Noren72 06.03.2017

    Zapach ciasta przyprowadził mnie do Ciebie; ) Zostawiam 5:))

  • Dziękuję bardzo :)

  • Dziękuję bardzo :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania