.
UsunięteAutor: marcepanowypotworCzytano 892 razyData dodania: 31.01.2017
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 10
Zaloguj się, aby ocenić50
cudowne
Dziękuję :)
Od ciszy tylko piękniejsza jest muzyka. Widać tęsknotę za domem, za jego zapachem. Nie wiem ile masz lat,ale to tak już będzie .Zawsze będziemy powracać. Piątka i zdrowia życzę.
Sejsa mnie natchnęła do pisania :D wracanie jest rzeczywiście wszechobecne, ale uważam, że też na swój sposób piękne ;) dziękuję bardzo :)
Tęsknota jest ciężka. Ale myślę, że z czasem da się przystosować do nowego otoczenia. Pozdrawiam :)
Powolutku jakoś daję radę. Rownież pozdrawiam :)
Piękne zdanie "...udomowił mnie zapach ciasta i smak herbaty", bardzo refleksyjny tekst i bardzo nastrojowy. Pięć :)
Cieszę się, że się spodobał i serdecznie dziękuję :)
Jakie ciasto? ;) Też czytam i nie rozumiem co czytam.
Różne :D zależy co aktualnie z domów przywieziemy :)
A gdzie są słoiki... normalnie nie wierzę, żeby nie było jakichś słoików. :) A tekst rzeczywiście trafia do wyobraźni. Pzdr. ;)
słoików nie ma - tylko pierogi w zamrażarce :D
Malutki kawałek świetnego marcepanu. 5
dziękuję :)
Ciasto *-*
<3
To prawda, nie w każdym miejscu na świecie czujemy się jak w domu, 5 :)
niestety :/
Zapach ciasta przyprowadził mnie do Ciebie; ) Zostawiam 5:))
Dziękuję bardzo :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (21)
cudowne
Dziękuję :)
Od ciszy tylko piękniejsza jest muzyka. Widać tęsknotę za domem, za jego zapachem. Nie wiem ile masz lat,ale to tak już będzie .Zawsze będziemy powracać. Piątka i zdrowia życzę.
Sejsa mnie natchnęła do pisania :D wracanie jest rzeczywiście wszechobecne, ale uważam, że też na swój sposób piękne ;) dziękuję bardzo :)
Tęsknota jest ciężka. Ale myślę, że z czasem da się przystosować do nowego otoczenia. Pozdrawiam :)
Powolutku jakoś daję radę.
Rownież pozdrawiam :)
Piękne zdanie "...udomowił mnie zapach ciasta i smak herbaty", bardzo refleksyjny tekst i bardzo nastrojowy. Pięć :)
Cieszę się, że się spodobał i serdecznie dziękuję :)
Jakie ciasto? ;) Też czytam i nie rozumiem co czytam.
Różne :D zależy co aktualnie z domów przywieziemy :)
A gdzie są słoiki... normalnie nie wierzę, żeby nie było jakichś słoików. :)
A tekst rzeczywiście trafia do wyobraźni. Pzdr. ;)
słoików nie ma - tylko pierogi w zamrażarce :D
Malutki kawałek świetnego marcepanu. 5
dziękuję :)
Ciasto *-*
<3
To prawda, nie w każdym miejscu na świecie czujemy się jak w domu, 5 :)
niestety :/
Zapach ciasta przyprowadził mnie do Ciebie; ) Zostawiam 5:))
Dziękuję bardzo :)
Dziękuję bardzo :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania