Ludzie sami w sobie, bez cenzury - najlepszy kabaret świata. :D A takie świnki drobnomieszczanki się wszędzie znajdą i to w ilościach hurtowych. Piąteczka ode mnie. ;)
Historie, które same się piszą, o dziwo są czasami najzabawniejsze. Ludzie to strasznie upierdliwe istoty, a ten wpis tylko mnie w tym utwierdza. Zostawiam bez oceny, bo nie za bardzo wiem, jak miałoby mieścić się to w gwiazdach, ale poprawiło mi humor :))
Macepanku, świetne ż zycia wzięta dialogi, jak u Barei :D 5 usmiałem się z tymi tuszami i filetami :) wiem coś na ten temat, tylko nie ryby, a zapiekanki i inne :) ale macie ubaw z wczasowiczów :) takie czasem Ferdki pewnie są :)
Komentarze (15)
Ciekawe rozmówki :D Aż się uśmiechnęłam :) Tylko tam na początku taca miała chyba być uwalana, a nie uwalniać... 5 :)
Prawda, jakaś literówka się zakradła ;)
Ludzie sami w sobie, bez cenzury - najlepszy kabaret świata. :D A takie świnki drobnomieszczanki się wszędzie znajdą i to w ilościach hurtowych. Piąteczka ode mnie. ;)
Kabaret taki, że czasem koleżanka chowa głowę pod kasę i to ja muszę wtedy usługiwać, próbując się tylko uśmiechać, a nie otwarcie śmiać :D
*obsługiwać
Ja bym chyba nie wytrzymała... Śmiałabym się na całego :D 5 ;)
Bywa ciężko :D
Hahahaha :D z tej pracy to jednak można wynieść coś tak pożytecznego, jak śmiech :D no ale, FILET CZY TUSZA?!
Dzielnie ignorowała to pytanie xd
Historie, które same się piszą, o dziwo są czasami najzabawniejsze. Ludzie to strasznie upierdliwe istoty, a ten wpis tylko mnie w tym utwierdza. Zostawiam bez oceny, bo nie za bardzo wiem, jak miałoby mieścić się to w gwiazdach, ale poprawiło mi humor :))
Och, tutaj czasami tacy agenci są, że mam ochotę zawarczeć i wykopać ich z lokalu ._.
Macepanku, świetne ż zycia wzięta dialogi, jak u Barei :D 5 usmiałem się z tymi tuszami i filetami :) wiem coś na ten temat, tylko nie ryby, a zapiekanki i inne :) ale macie ubaw z wczasowiczów :) takie czasem Ferdki pewnie są :)
Janusze i Grażyny w pełnej okazałości :D śmieszki z fast foodow mamy w okienku obok ;)
- Po lewej na cenniku filety, po prawej tusze.
- Tusza? Nie słyszałem. To jakaś nowa ryba?
XD XD XD
- To dorsza.
- Filet czy tusza?
- Yyyy... Noo.. Normalnie, na miejscu.
- Z ością czy bez...?
:D
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania