Nie wiem dlaczego, ale mnie najbardziej rozbawiło to latte macchiato na końcu. XD Zaiste, ludzie są bezdenną kopalnią unikalnej wiedzy i genialnych pomysłów. ;) 5.
Po raz drugi rozbawiłaś mnie tymi urywkami dialogów :D Chociaż przyznaję, że już po przeczytaniu Twojej notki na górze, mówiąc przysłowiowo, zgłupiałam. No ale cóż, czego to ludzie nie wymyślą... 5 :)
"- Napoje takie, jak w lodówce - pokazuję za siebie ręką." - bez przecinka, no i Pokazuję*
Rozbawiły mnie te strzępki zdań, niekiedy świadczące o takim ciągłym zabieganiu człowieka lub jego ignorancji i tak silnego skupiania się na sobie, że nawet nie słucha się innych. Co swoją drogą już takie śmieszne nie jest. Za bardzo nie wiem, jak ocenić, także zostawię bez oceny jak przy ostatniej części, ale dodam, że takie krótkie wpisy poprawiają humor :)
Komentarze (11)
A gdzie placki? :/
Placki nie są aż tak zajmujące xd
Nie wiem dlaczego, ale mnie najbardziej rozbawiło to latte macchiato na końcu. XD Zaiste, ludzie są bezdenną kopalnią unikalnej wiedzy i genialnych pomysłów. ;) 5.
To jest idealny przykład stereotypowego zdecydowania kobiet ;)
Super. Bardzo mi się podoba, to jak krótko można oddać "sedno" sprawy w słowach :- D Śmiechu przy tym co nie miara. Piąteczka !
Po więcej śmiechu zapraszam do pierwszej części :D, dzięki :)
Placki były dobre! Dodaj placki xD Świetne to jest. Czekam na następne części xD 5
Do końca sierpnia może coś się urodzi xd
Po raz drugi rozbawiłaś mnie tymi urywkami dialogów :D Chociaż przyznaję, że już po przeczytaniu Twojej notki na górze, mówiąc przysłowiowo, zgłupiałam. No ale cóż, czego to ludzie nie wymyślą... 5 :)
"- Napoje takie, jak w lodówce - pokazuję za siebie ręką." - bez przecinka, no i Pokazuję*
Rozbawiły mnie te strzępki zdań, niekiedy świadczące o takim ciągłym zabieganiu człowieka lub jego ignorancji i tak silnego skupiania się na sobie, że nawet nie słucha się innych. Co swoją drogą już takie śmieszne nie jest. Za bardzo nie wiem, jak ocenić, także zostawię bez oceny jak przy ostatniej części, ale dodam, że takie krótkie wpisy poprawiają humor :)
Czekam na następne xD I zapraszam do mnie ;D 5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania