O coś mi poszło

O coś mi poszło.

 

O ten liść zwiędły?

O tę ulicę spękaną?

O to miasto dymiące?

O tę galaktykę na kursie kolizyjnym?

 

Wszystko przeminie,

nic się ostanie.

 

Więc o coś mi poszło - tylko dokąd zdążę?

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (14)

  • Pan Buczybór 04.05.2017

    O coś poszło tylko nie wiadomo o co. Wszystko odleciała, a nieświadomość została. 5

  • Arysto 04.05.2017

    Grunt, żeby z czymś zdążyć nim się światy pokończą ;D

  • Pasja 04.05.2017

    Zawsze o coś chodzi. Chyba deszczowy klimat stworzył melancholię. Pozdrawiam 5

  • Arysto 04.05.2017

    Zawsze o coś chodzi - jeno dokąd? :)
    Melancholia już dawno była

  • Enchanteuse 04.05.2017

    Przedostatnią zwrotkę można by wyjąć i postawić obok jako zamkniętą całość. Zazwyczaj pisze się "nic się nie ostanie" a ty na zasadzie kontrastu zestawiasz "nic się ostanie" z "wszystko przeminie". I to jest fajne.

  • Arysto 04.05.2017

    A dziękuję, miłominiezmiernie ;)

  • Nazareth 04.05.2017

    A kto to się pojawił? Dzwoniłem do Ciebie z pyrkonu, mając nadzieję się spotkać, nagranie powiedziało mi jednak ze nie przyjmujesz połączeń przychodzących.

  • Arysto 04.05.2017

    A czekaj!
    FB

  • Niemampojecia96 04.05.2017

    'te miasto' te, te, te. Jest to błąd, który uwielbiam i do którego mam niemały sentyment, gdyż mój frendsiak z uporem czyni takie figury jak 'te zycie', 'te miasto' i oczywiście prawidłowo byłoby to miasto, ale te też jest gicior

  • Arysto 04.05.2017

    Fakt. Poprawione.

  • Ewcia 04.05.2017

    Bardzo melancholijny wiersz.Ode mnie 5

  • ausek 04.05.2017

    ''Więc o coś mi poszło...'' - jak dla mnie, trafne jest takie osobiste zakończenie - TYLKO NIE WIEM O CO... ;) 5

  • Nemezis 04.05.2017

    Krótki. Zrozumiały. Z nastrojem. Adekwatny do aury za oknem i humorów większości z nas. Na to czekałam. Doskonały ;-)

  • Northern Light 06.05.2017

    Ode mnie piątka.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania