O ile w to uwierzysz..
Jest taki pokój, gdzie światło nie dociera. Gdzie nadzieja zanika. Gdy tam się znajdziesz już nie powstaniesz a twa siła w tym momencie się urywa.
Klękasz, klniesz to nie pomaga, wyjścia już nie ma? Zastanów się, może to co widzisz nie zawsze jest prawdą?
Nazywam to złudzeniem lub bajką bo czego nie widzimy to nie zależy wyłącznie od nas. Tak na prawde to zależy od tego co chcemy zobaczyć lub nie.
Więc jeśli chcesz zobaczyć pokój gdzie twoja bajka się kończy, taki zobaczysz, chodź wcale nie musisz bo możesz zamknąć oczy i zobaczyć wszystko co tylko sobie zapragniesz...
O ile w to uwierzysz.
Komentarze (5)
Niezły tekst, ale przy tak krótkiej formie błędy muszą być wyeliminowane. Parę przecinków, czasem konstrukcja zdania. Fajny pomysł na coś większego, zastanów się czy by nie rozwinąć tego do większej formy niż kilka linijek.
Podpisuję się pod Chrisem. Tekst zasługuje na rozwinięcie :)
Chris, Karola, tak uwazacie? Nie wiem skad mi to przyszlo do glowy. Mysle ze jest szansa na rozwiniecie tekstu ale to potrwa bo i tak jestem z siebie dumny z napisania takiego *czegos* ale i mam szkolę :) P.S. za błedy przepraszam
Swietne, podoba mi się...Napisz coś jasnego zielonego radosnego...;-)pozdrawiam
Oceniam na 5'-)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania