Szp[ilka
Odpowiedziałaś rymowanie z pułapką - w stylu "wielbłądologii" (to nic obraźliwego, jest taki cykl, trochę w nich fraszek napisałem) :)
...a przybijać piątki chłopu można, czemu nie,
może wtedy i on coś przybije właściwej kobiecie ;)
Lubię pisać fraszki, i tyle, na portalu niemal już nikt fraszek nie pisze, ciągle tylko kłótnie i awantury.
Przypomnij sobie, jak się ze mną wykłócałeś i na Kubę chciałeś wyemigrować, bo tam niby taki miód. Nawet skłonna byłam wysłać Ci bilet 😁 Nie wiem, kto tu czerwony, zielony albo moherowy, interesuje mnie dobra zabawa słowem, a ze Zdzisławem od dawna sobie 'fraszkujemy'.
Ja nie wnikam w Twoje decyzje, dlaczego np. trollizm popierasz i przez to portal rozpieprzasz? Masz coś do Zdzisława to sobie z nim walcz, to jest przecież Twoje credo wolnościowe - napitalać się i nie kapować do admina. A teraz mi powiedz, dlaczego mam zastosować ostracyzm względem Zdzisława, a tolerować trolla, którego Ty hołubisz, a którego ja najchętniej kopnęłabym w doopę?
Oczywiście, że 'komuna' to reżim, a nie przyjazny ludziom system polityczny, zdania nie zmieniłam i nie zmienię.
Szpilka, j anie nie kapuję, chciałaś, wiadomo, ale jak się prezentujesz popierając załganego gałgana - komucha? Odpuść! To załgany szmaciarz. Ale jak chcesz, ino polecisz , daj se z gównem spokój. Widzisz jakim szajsem sra.
Szpilka, Zostaw aparatczyka - konfidenta. Bo Ci wizerunek zjedzie, już na skraju temat.
A jak go popierasz, nie mów więcej, że jesteś przeciw komunizmowi!
Art. 190. § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Szpilka, To była kwestia z filmu, Linda w "Psach" w ten deseń nadawał, oczywista, że nie popełnił bym na nim zbrodni, to fikcja literacka, jest taka mowa, jest akcja. Nic mu nie grozi z mojej strony.
Komuch - debil, se napisał o OHP - fikcję literacką, już ja ci recenzje wysmażę..., Jeśli znajdę fundusze, to zrobię serię wywiadów z junakami - przeciw Twojemu pierdoleniu. Ty trybie komuny! Ty chwaście! Nagrodami cie obsypali, zderzysz się z drugą mańką. Proszę o sponsoring, zagadnę trzydziestu junaków z dekady, obnażymy tę sielankę...
Sandra
Spojrzenie realne, nie wymyślane. Życiowe.
PS. Proszę tylko nie uogólniać na wszystkie i wszystkich - to tylko fraszka, więc z przymrużeniem oka na przywary ludzkie ;)
Komentarze (47)
z chłopem drogie panie, ciężko jak na roli,
więc dlatego chłopu trzeba... piątkę przybić,
się ucieszy ani chybi 😂
Szp[ilka
Odpowiedziałaś rymowanie z pułapką - w stylu "wielbłądologii" (to nic obraźliwego, jest taki cykl, trochę w nich fraszek napisałem) :)
...a przybijać piątki chłopu można, czemu nie,
może wtedy i on coś przybije właściwej kobiecie ;)
Zdzisław B., "Zerżnąłem".
Klniesz komunistów, co Cię w tym ujęło? To aparatczyk, nawet ja do takich szacunku nie mam, pisałaś że źle było wtedy - a on był trybem systemu.
stereo_dream-dolby-C
Lubię pisać fraszki, i tyle, na portalu niemal już nikt fraszek nie pisze, ciągle tylko kłótnie i awantury.
Przypomnij sobie, jak się ze mną wykłócałeś i na Kubę chciałeś wyemigrować, bo tam niby taki miód. Nawet skłonna byłam wysłać Ci bilet 😁 Nie wiem, kto tu czerwony, zielony albo moherowy, interesuje mnie dobra zabawa słowem, a ze Zdzisławem od dawna sobie 'fraszkujemy'.
Ja nie wnikam w Twoje decyzje, dlaczego np. trollizm popierasz i przez to portal rozpieprzasz? Masz coś do Zdzisława to sobie z nim walcz, to jest przecież Twoje credo wolnościowe - napitalać się i nie kapować do admina. A teraz mi powiedz, dlaczego mam zastosować ostracyzm względem Zdzisława, a tolerować trolla, którego Ty hołubisz, a którego ja najchętniej kopnęłabym w doopę?
Oczywiście, że 'komuna' to reżim, a nie przyjazny ludziom system polityczny, zdania nie zmieniłam i nie zmienię.
Szpilka, j anie nie kapuję, chciałaś, wiadomo, ale jak się prezentujesz popierając załganego gałgana - komucha? Odpuść! To załgany szmaciarz. Ale jak chcesz, ino polecisz , daj se z gównem spokój. Widzisz jakim szajsem sra.
stereo_dream-dolby-C
OK, mam dosyć awantur i płynącego wartką rzeką jadu.
Szpilka, Zostaw aparatczyka - konfidenta. Bo Ci wizerunek zjedzie, już na skraju temat.
A jak go popierasz, nie mów więcej, że jesteś przeciw komunizmowi!
Byłaś w strukturach a teraz potępiasz?
Szpilka, Ten chwast nie pisze nic swojego, juma z przysłowi.
stereo_dream-dolby-C
Wizerunek w trollowisku, nie żartuj sobie 😁
Szpilka, To zostaw chwasta, niech uschnie, wszędzie go pełno, tu nie, musi...
Szpilka, Noe żartuję, to skurwysyn! Chce stawać do walki ? Dam mu pole!
stereo_dream-dolby-C
Dobra, dobra, zrozumiałam, nie musisz powtarzać dwa razy.
Szpilka, Chyba potrzeba, skoro nie nie kumasz.
stereo_dream-dolby-C
I co mu zrobisz? Wygryziesz z Opowi? Na Opowi świat się nie kończy.
Szpilka, Zabiję go.
stereo_dream-dolby-C
Nie mieszkam w komputerze, nie śledzę wszystkich komentarzy ani awantur.
stereo_dream-dolby-C
Daj spokój, to są groźby karalne.
Szpilka, Niech przyjedzie do Kraśnika i stanie do walki, może to pn mnie zabije?
stereo_dream-dolby-C
Ale tyle czasu tu był i Ci nie przeszkadzał, raptem teraz, stało się cóś?
A on se może łgać? Niech skonfrontuje rzeczywistość, staniemy w trzydziestu junaków...
Szpilka, Chuj załgany!
Szpilka, Nie lubisz komuchów, a to komuch do potęgi... co jest?
stereo_dream-dolby-C
OK, nie chcę się mieszać, bo jak pisałam, mam dość awantur.
Tymczasem i udanego dzionka 😉
Szpilka, To szmacie komunistycznej nie słódź.
Zdzisław B., Chcesz się bić za Twoje racje? Nie nadaję terminu, przyjedź na Kraśnik, uprzedź powszechnie, wyrównamy rachunki - zastępca komendanta - junak...
Ty chuju, dziadu, łgarzu!
Ty wiesz jak, jak komes prał junaków, wystarczyło, że po godzinach na miasto wyszli... Ty skurwysynu systemowy - ilu ludzi sam w ryj biłeś?!
Szpilka, Miej godność, zostaw chwasta, jeszcze nie za późno.
Szpilka, Pożyczysz sto zeta na 10 % na półtora miesiąca?
Ne pożyczaj. 300sta mi trzeba...
A temu chujowi z nagród dziesięć razy więcej wpada - komuniście....
pisarz_ludowy@tutanita.com
300 zet do 25 listopada, oddam +10%
stereo_dream-dolby-C
Art. 190. § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Szpilka, To była kwestia z filmu, Linda w "Psach" w ten deseń nadawał, oczywista, że nie popełnił bym na nim zbrodni, to fikcja literacka, jest taka mowa, jest akcja. Nic mu nie grozi z mojej strony.
hamlet, Berbelucha mi w umyśle szalała, Ty dziadu.
hamlet, Ale w pierdlu teraz jest git i trzeba rachunków płacić.
Powiedzenie ludowe z moich stron "Z babą źle bez baby jeszcze gorzej" inwencja, że o qrwa i odkrywczość nie daj systemowy boże. Suabizna.
Komuch - debil, se napisał o OHP - fikcję literacką, już ja ci recenzje wysmażę..., Jeśli znajdę fundusze, to zrobię serię wywiadów z junakami - przeciw Twojemu pierdoleniu. Ty trybie komuny! Ty chwaście! Nagrodami cie obsypali, zderzysz się z drugą mańką. Proszę o sponsoring, zagadnę trzydziestu junaków z dekady, obnażymy tę sielankę...
Zdzisław B. Wypierdalaj stąd komuchu. Łgarzu, aparatczyku!
Ubeku pierdolony!
Kreatywnie i agresywnie zarazem
Sandra
Spojrzenie realne, nie wymyślane. Życiowe.
PS. Proszę tylko nie uogólniać na wszystkie i wszystkich - to tylko fraszka, więc z przymrużeniem oka na przywary ludzkie ;)
:)
No raczej mało odkrywcze, Zdzisławie. Bazujesz na utartych ''mądrościach życiowych''
Nie wszystkim dogodzę... Znam powiedzenie "Baba z wozu, koniom lżej". To dopisałem fraszkę, że nie zawsze...
Nie ma zagrożenia, jest autodestrukcja.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania