Pobóg Welebor
Wszystko fajnie. Można części kociego świata wprowadzić do naszego, ale nie zamierzam srać do kuwety i wyrzucać łopatką do kibla. Albo jeszcze lepiej przyglądać się bezczelnie jak ktoś to robi za mnie...
Ze wszystkim się zgodzę, prócz jednego. Mianowicie, kiedy kot pokażę Ci tyłek, nie oznacza to, że pokazuje gdzie cię ma, a wręcz przeciwnie, jest to wyraz najwyższego szacunku. Kot mówi wtedy "patrz człowiek, zasłużyłeś, zrozumiałeś, możesz wąchać mi dupę, szanuj bo i ja szanuje".
Poncki to jednak troszkę inaczej jest. Tym sposobem kot wyraża szacunek wobec ciebie jako człowieka, a uwierz mi na ten szacunek trzeba długo pracować.
Mogę powiedzieć, że jestem największym obrońcą kota w całym wszechświecie i bronię go przed niecnymi czynami jego mniejszego kolegi królika. Niestety, kot zastraszony przez brata mniejszego nie ujawnił mi tajemnicy wszechświata i radzę sobie sam.
5
Pobóg Welebor↔Puenta wieczni dzieło Kocioracji↔Dostojnie napisane, niczym przesłanie dla ludzkości.
Tekst tak bardzo nasycony, strukturą istoty kota, że gdyby urwał się ze strony, to by spadł, na cztery nogi.
Gdyby je miau. Wierzę, że tak.↔Pozdrawiam?:)
Komentarze (24)
Katmen
https://purrli.com/
Super strona, dzięki ?
Pobóg Welebor
Wszystko fajnie. Można części kociego świata wprowadzić do naszego, ale nie zamierzam srać do kuwety i wyrzucać łopatką do kibla. Albo jeszcze lepiej przyglądać się bezczelnie jak ktoś to robi za mnie...
Ze wszystkim się zgodzę, prócz jednego. Mianowicie, kiedy kot pokażę Ci tyłek, nie oznacza to, że pokazuje gdzie cię ma, a wręcz przeciwnie, jest to wyraz najwyższego szacunku. Kot mówi wtedy "patrz człowiek, zasłużyłeś, zrozumiałeś, możesz wąchać mi dupę, szanuj bo i ja szanuje".
O, widzisz, muszę to zmienić. Dziękuję.
Pobóg Welebor cieszę się, że mogłem pomóc w lepszym zrozumieniu tych cudownych zwierząt.
Tak, potwierdzam. Przekaz jest całkowicie oczywisty:)
"Człowieku doznałeś szacunku wąchania mojego tyłka."
Poncki to jednak troszkę inaczej jest. Tym sposobem kot wyraża szacunek wobec ciebie jako człowieka, a uwierz mi na ten szacunek trzeba długo pracować.
Materazzone
Mam kota i nie wierzę ?
To nie szacunek lecz dominacja.
Poncki No ja mam cztery koty, z czego dwa odchowane od pierwszej sekundy ich życia, więc możemy się spierać :D
Materazzone
A jesteś w stanie uznać, że różnica leży w naszym postrzeganiu?
Poncki tak
Jako rezerwista w LWP miałem na falomierzu taki wierszyk
A jak najdzie cię ochota,
weź pierdolnij metrem kota.
Metrem? Co to?
Pobóg Welebor układ tuneli podziemnych po których poruszają się szybkie pociągi komunikacji miejskiej.
http://www.wojsko-militaria.ugu.pl/odliczanie-84-0-wierszyki-rezerwisty/
A, sprawdziłem, metr krawiecki, od którego się odcina.
Osobiście chyba wolę psy, ale twoje argumenty są poruszające i przekonujące
Dziękuję, dla mnie to niepojęte, że można psy. Spsiali kontra skotowaciali, to jedyna sensowna wojna by była ?
Pozdrawiam ?
Mogę powiedzieć, że jestem największym obrońcą kota w całym wszechświecie i bronię go przed niecnymi czynami jego mniejszego kolegi królika. Niestety, kot zastraszony przez brata mniejszego nie ujawnił mi tajemnicy wszechświata i radzę sobie sam.
5
Prawdziwy kot boi się tylko jednego: królika ?
Pozdrawiam ?
Pobóg Welebor↔Puenta wieczni dzieło Kocioracji↔Dostojnie napisane, niczym przesłanie dla ludzkości.
Tekst tak bardzo nasycony, strukturą istoty kota, że gdyby urwał się ze strony, to by spadł, na cztery nogi.
Gdyby je miau. Wierzę, że tak.↔Pozdrawiam?:)
Pięknie powiedziane ?
Dziękuję,
Pozdrawiam również ?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania