..

.

Średnia ocena: 4.8  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (16)

  • Nuncjusz 20.02.2017

    Ja się udławiłem :) Prawdę mówiąc, niewiele z tego zrozumiałem, ale rozumiem, że tak własnie miało być.
    Idę zjeść pyzy :)

  • Pan Buczybór 20.02.2017

    Smacznego

  • Nuncjusz 20.02.2017

    Kłamałem - piję kefir

  • Pan Buczybór 20.02.2017

    Smacznych pyz w kefirze

  • Tanaris 20.02.2017

    Zabawna gra słów, dużo się dzieje... czemu taki koniec, choć do przewidzenia. 5

  • Pan Buczybór 20.02.2017

    Wszystko jest to przewidzenia

  • Pan Buczybór 20.02.2017

    Wszystko jest do przewidzenia

  • Pasja 20.02.2017

    A z czego będzie jadł narzeczony męża jak wróci na obiad. Taka wielka miłość nagiego wśród porcelany. 5 Miłego wieczoru życzę

  • Pan Buczybór 20.02.2017

    Nawzajem. Miłego.

  • Violet 20.02.2017

    Jak dla mnie zbyt abstrakcyjna ta abstrakcja. Niewiele zrozumiałam, przyznaję i za to, że wprowadziłeś mnie w rozterkę, że wiem że nic nie wiem- daję 4.
    Pozdrawiam.

  • Pan Buczybór 20.02.2017

    Lepiej czasami nie wiedzieć. Dzięki.

  • mentalista 20.02.2017

    Przyznam, że i ja niewiele zrozumiałem z tego tekstu, Widać zamysł Autora był właśnie taki ;) Nie oceniam.

  • fanthomas 20.02.2017

    Ale to było dziwne. 5

  • Freya 20.02.2017

    "W naszyjniach ozdobiona;" - dosyć oryginalny wyraz... chyba jakiś słowotwór
    Jakoś kojarzy mi się ta porcelana z figurką słonia poprzez tę trąbę, albo udziwniona analogia do porzekadła "słoń w składzie porcelany" i teges. Pozdro. :)

  • Szudracz 21.02.2017

    Zakręcony twór pisarski :) Wyobraźnia mi ześwirowała:)

  • Anonim 23.02.2017

    płakałam jak czytałam, ze śmiechu. 5.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania