Się się o zmroku
skrzyżowanie o zmroku
na plecach napięte uczucia
niemogących nadążyć za
zmieniającym się tempem pór roku
stoję razem z nimi wymieniając się
kartkami w które wcześniej wytarliśmy się
do ostatniej kropli prywatności
teraz w dłoni trzymam tę od ciebie
z napisem wracaj gdyż Boga nie ma
i nie będzie od kogo dochodzić
odszkodowań za bezcelowość podróży
Komentarze (15)
Nie zdecydowano, co możemy zrobić.
Co możemy powiedzieć, nie jest zdecydowane.
Świat, który widzimy, to smutne niebo
, po którym latają ptaki okradzione z wolności. Płyną łzy. Leci nienawiść. Po prostu żyjemy i się śmiejemy. Tu nie chodzi o logikę, chodzi o coś , do czego możesz się odnieść całym sercem. Nie ma ograniczeń co do tego, co możesz zrobić. Nie ma ograniczeń co do tego, co możesz powiedzieć. Ten świat, który widzimy, nie zawsze tam był. Ktoś coś powiedział. Stworzyłem świat , w którym ktoś się śmiał, a ktoś płakał. Widzę to poprzez taką kumulację. Czuję to poprzez taką kumulację. To jest świat, w którym ktoś coś powiedział i ktoś się roześmiał.
Co wy wszyscy z tym Bogiem macie, jakbyście winili Go za swoje wybory... Tak luster?
Brak luster*
Grafomanka "Co wy..."
A Wy towarzyszko nie wiecie, że żadne roszczenia do postaci z bajek czy opowiadań nie powinny być brane na poważnie?
o nim pseud, poezję traktuję poważnie, towarzyszu
Mogę nie wierzyć w co mówią poeci, ale piszą tym, co im gra w serduchu
Bywaj!
Czuje się przez słowa, tylko to i aż to, bez przerwy. Ale Bóg jest i jest smutny, nawet jeśli się śmieje.
Miłego dnia.
Się się - to raczej mocno dziwne.
A ja myślę, że "bezcelowość tytułu" jest na miejscu w tych okolicznościach.
Bez sensu, ani ładu, ani składu.
Młodsza siostra :))))
Szczẹka o zmierzchu ma uczucia
- mówi - nie bẹdẹ kładła siẹ spać
Ostatnia
Nie ze zdziwienia
opada szczęka.
Gdy chce się spać...
o nim pseud
Źle sie czuje. Nieświeze krewetki.????
Bettina Oj bardzo Ci współczuję. Może napisz coś więcej na ten temat, to Ci przejdzie:)
o nim pseud
Ni3, ja mam fużą wyobraźnie.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania