Obietnice - piosenka
Obiecałeś mi,
Że nigdy nie spadniemy
Na piekła dno, na skruszone szkło,
Że zawsze będziemy razem.
Obiecałaś mi,
Że tamte dni już dawno minęły
I smutek, i strach
Już nigdy nas nie znajdą.
Ale jak zaufać Ci mam?
Skoro kłamiesz w żywe oczy
I nie będzie dane nam...
Wzbić się ponad niebo
Tam, gdzie ognień zmienia się w światło
Gdzie deszcz i łzy
Zdarzają tylko w bajkach
A my jak na razie
Jesteśmy jak ptaki
W złotych klatkach
Bez szans na szczęście.
Obiecałaś mi,
Że ja i ty
Już nigdy nie utkniemy
Na ruchomych życia piaskach.
Obiecałeś mi,
Że ty i ja
Nigdy nie umrzemy, że na wieki
Będziemy jak anioły.
Ale jak zaufać ci mam,
Kiedy piach sypie nam życie w oczy
I nie będzie dane nam...
Wzbić się ponad niebo
Tam, gdzie ognień zmienia się w światło
Gdzie deszcz i łzy
Zdarzają tylko w bajkach
A my jak na razie
Jesteśmy jak ptaki
W złotych klatkach
Bez szans na szczęście.
Obiecałeś mi,
Że kochać to czasem znaczy nienawidzić.
Obiecałaś mi,
Że los nie będzie z nas szydzić.
Ale my swoje
A on swoje
Więc nie obiecujmy
Już lepiej nic sobie.
Komentarze (7)
Fajne :) Chociaż rymy czasami troszkę zgrzytały, nadal bardzo ładny przekaz. Wielbię też te wszystkie matafory np. Już nigdy nie utkniemy na ruchomych życia piaskach <3 Buduje to świetny klimat. 5
Nie zawsze wymyśle rymy :(
Ale dzięki za wizyte.
pięć piosenki
Dzięki
Obiecać komuś coś ponad, niczym wielką wolność... A jakże trudno zaufać, czy aby na pewno to wszystko jest możliwe, 5 :=)
A czasami warto komuś zaufać,
Dzięki za wizyte
Kop, kop, kop...
Wyszedł fajny duet :) Co tu więcej pisać... Nie mam już co pisać :p
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania