Objawienie

Przy porannej masturbacji dotknął mnie Bóg często to robi kiedy

w dłoń różańcem owinięty myślę mocno o szparce zawsze dziewicy

robię jej te wszystkie złe rzeczy na wojnie bo mam karabin w domu

magazynek pełen pomysłów jak wysyłać listy miłosne do niechcianych kochanek

i całe morze wiary rozstąpione wprost do twoich ud o święta panno

a teraz zagryź bagnet w zębach i nie waż sie pisnąć słowem

upadek ostrza tego, upadkiem będzie syna naszego nienarodzonego

siłą zrobionego na podobieństwo Boga w Jezusie i reszty plutonu

z pierwszej linii mięsa armatniego w ostatniej próbie przekazania genów

kalekich jak ci co za nim iść będą przez tysiące lat

nie znając się na żartach

 

https://www.youtube.com/watch?v=1Pvx7ZHaGzs

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (51)

  • Narrator 07.07.2022

    Penis is man's tip of heart. ?

  • Niezły psychol 07.07.2022

    Mądre słowa

  • Pobóg Welebor 07.07.2022

    Dobre. Później skomentuję i zerknę na link. Pozdrawiam ?

  • piliery 07.07.2022

    Faktycznie chore poczucie humoru.

  • Niezły psychol 07.07.2022

    https://www.youtube.com/watch?v=JeyVU4nMWCg

  • piliery 07.07.2022

    Niezły psychol na dodatek oklepane i nudne. :(

  • Niezły psychol 07.07.2022

    piliery Niech Bóg będzie z tobą!

  • Aisak 07.07.2022

    To chyba z mężem na spółkę pisane?

  • Niezły psychol 07.07.2022

    A niechże tobie Jezus Chrystus powodzi :)

  • Aisak 07.07.2022

    Wzajemnie, oczywiście. I dla męża 5 za wierszyk :]

  • Niezły psychol 07.07.2022

    Aisak Prosto między nogi i casem od tyłu...

  • Niezły psychol 07.07.2022

    Aisak Próbowałaś krzyżem?

  • Aisak 07.07.2022

    Ob-casem go w krzyż?
    Ludzie różnie się bawią, a innym nic do tego.
    Zatem znikam.

  • Niezły psychol 07.07.2022

    Aisak Możemy się razem zabawić, jak ksiądz z dzieckiem:)

  • Aisak 07.07.2022

    Niezły psychol, dowcipna autorko

    Małtyna będzie zachwycona, bo ona kocha księży.
    A teraz sobie idę, więc mnie ładkawie już nie zaczepiaj.
    Bajó

  • Niezły psychol 07.07.2022

    Aisak Idź zatem i masturbuj się z Bogiem XD

  • MartynaM 07.07.2022

    Ojojoj, co za ambitny tekst!

    A przecinki i kropki, Aisak zjadła z zachwytu?

  • Niezły psychol 07.07.2022

    Tak kazał mi to zapisać sam Bóg XD

  • MartynaM 07.07.2022

    Po - zapomniałeś dopisać.

    A on to mąż czy żona?

  • Niezły psychol 07.07.2022

    MartynaM Powiedział że dziś w snach ciebie odwiedzi i żebyś założyła majtki z wkłdaką na noc, będzie mokro...

  • MartynaM 07.07.2022

    Ale najbardziej podoba mi się Aisak w roli waszego dziecka... tak jej to pasuje. ???

  • Niezły psychol 07.07.2022

    MartynaM Jaka ty musisz być samotna...

  • MartynaM 07.07.2022

    To już było i straciło na znaczeniu... ?

  • Niezły psychol 07.07.2022

    MartynaM Sama w to nie wierzysz

  • Niezły psychol 07.07.2022

    MartynaM Ja ciebie serio lubię :)

  • MartynaM 07.07.2022

    Żona albo mąż będzie zazdosna/y.

  • Niezły psychol 07.07.2022

    MartynaM Rozwiodłem się i z radością celebruję ten stan

  • MartynaM 07.07.2022

    Klamczuch... niedawno o żonie pisałeś, sklerozo!

    Do domu sam trafiasz czy muszą cię odprowadzać?

  • Niezły psychol 07.07.2022

    MartynaM Jak ty śledzisz mój stan cywilny, to miłe :)

  • MartynaM 07.07.2022

    Nic podobnego. Po prostu mam pamięć do słowa pisanego.
    Nie to, co ty...?

  • Niezły psychol 07.07.2022

    Czemu ty jesteś taka zła na cały świat co?

  • MartynaM 07.07.2022

    Na cały świat? Bez przesady, jedynie głupków nie lubię

  • Niezły psychol 07.07.2022

    MartynaM Nie bądź taka skromna

  • Poncki 07.07.2022

    Niezły psychol
    Nie no. Muszę zapytać. Który Bóg?

  • Niezły psychol 07.07.2022

    Ten który nie wpierdala się ludziom drzwiami i oknami do poglądów :)

  • Niezły psychol 07.07.2022

    Możesz sobie wybrać

  • Poncki 07.07.2022

    Niezły psychol
    No bo właśnie nie brzmiało mi to na Pieruna

  • Aisak 07.07.2022

    Małtyna jest zazdrosna, że jej nikt nie chce adoptować?

  • MartynaM 07.07.2022

    A Aisak szczęśliwa, że rodzinę znalazła... ?

  • Niezły psychol 07.07.2022

    Ot kobieta po przejściach, każdemu się może zdarzyć

  • MartynaM 07.07.2022

    Całe szczęście, że nie tobie... ?

  • Aisak 07.07.2022

    Niezły psychol

    Dobrze, oddaj mnie z powrotem do sierocina i weź Małtynę. Niech ma coś od życia, nieważne że psychol?

  • Niezły psychol 07.07.2022

    MartynaM Podaj adres na pocztę moją to wyślę tobie nalewkę z orzechów laskowych, pokazujac przy tym że świat nie jest taki zły. Piszę serio

  • MartynaM 07.07.2022

    A po co mi ta nalewka?
    Aisak wyślij, ona lubi, bo często pisze, jak po... ?

  • Niezły psychol 07.07.2022

    MartynaM Możesz wykorzystać butelke :)

  • Aisak 07.07.2022

    sierocińca***

  • MartynaM 07.07.2022

    Amber mi się przypomniała... światowy z ciebie czlowiek!?

  • Niezły psychol 07.07.2022

    MartynaM Chcesz żebym był twoim Johnym, i paluszkami macał zakamarki twojego ciało w poszukiwaniu ukrytej kokainy?

  • Pobóg Welebor 07.07.2022

    Wideo niedostępne... Co tam było?

  • Niezły psychol 07.07.2022

    Martyna i jej ulubiona zabawa

  • Pobóg Welebor 07.07.2022

    ?

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania