Objawienie
Przy porannej masturbacji dotknął mnie Bóg często to robi kiedy
w dłoń różańcem owinięty myślę mocno o szparce zawsze dziewicy
robię jej te wszystkie złe rzeczy na wojnie bo mam karabin w domu
magazynek pełen pomysłów jak wysyłać listy miłosne do niechcianych kochanek
i całe morze wiary rozstąpione wprost do twoich ud o święta panno
a teraz zagryź bagnet w zębach i nie waż sie pisnąć słowem
upadek ostrza tego, upadkiem będzie syna naszego nienarodzonego
siłą zrobionego na podobieństwo Boga w Jezusie i reszty plutonu
z pierwszej linii mięsa armatniego w ostatniej próbie przekazania genów
kalekich jak ci co za nim iść będą przez tysiące lat
nie znając się na żartach
https://www.youtube.com/watch?v=1Pvx7ZHaGzs
Komentarze (51)
Penis is man's tip of heart. ?
Mądre słowa
Dobre. Później skomentuję i zerknę na link. Pozdrawiam ?
Faktycznie chore poczucie humoru.
https://www.youtube.com/watch?v=JeyVU4nMWCg
Niezły psychol na dodatek oklepane i nudne. :(
piliery Niech Bóg będzie z tobą!
To chyba z mężem na spółkę pisane?
A niechże tobie Jezus Chrystus powodzi :)
Wzajemnie, oczywiście. I dla męża 5 za wierszyk :]
Aisak Prosto między nogi i casem od tyłu...
Aisak Próbowałaś krzyżem?
Ob-casem go w krzyż?
Ludzie różnie się bawią, a innym nic do tego.
Zatem znikam.
Aisak Możemy się razem zabawić, jak ksiądz z dzieckiem:)
Niezły psychol, dowcipna autorko
Małtyna będzie zachwycona, bo ona kocha księży.
A teraz sobie idę, więc mnie ładkawie już nie zaczepiaj.
Bajó
Aisak Idź zatem i masturbuj się z Bogiem XD
Ojojoj, co za ambitny tekst!
A przecinki i kropki, Aisak zjadła z zachwytu?
Tak kazał mi to zapisać sam Bóg XD
Po - zapomniałeś dopisać.
A on to mąż czy żona?
MartynaM Powiedział że dziś w snach ciebie odwiedzi i żebyś założyła majtki z wkłdaką na noc, będzie mokro...
Ale najbardziej podoba mi się Aisak w roli waszego dziecka... tak jej to pasuje. ???
MartynaM Jaka ty musisz być samotna...
To już było i straciło na znaczeniu... ?
MartynaM Sama w to nie wierzysz
MartynaM Ja ciebie serio lubię :)
Żona albo mąż będzie zazdosna/y.
MartynaM Rozwiodłem się i z radością celebruję ten stan
Klamczuch... niedawno o żonie pisałeś, sklerozo!
Do domu sam trafiasz czy muszą cię odprowadzać?
MartynaM Jak ty śledzisz mój stan cywilny, to miłe :)
Nic podobnego. Po prostu mam pamięć do słowa pisanego.
Nie to, co ty...?
Czemu ty jesteś taka zła na cały świat co?
Na cały świat? Bez przesady, jedynie głupków nie lubię
MartynaM Nie bądź taka skromna
Niezły psychol
Nie no. Muszę zapytać. Który Bóg?
Ten który nie wpierdala się ludziom drzwiami i oknami do poglądów :)
Możesz sobie wybrać
Niezły psychol
No bo właśnie nie brzmiało mi to na Pieruna
Małtyna jest zazdrosna, że jej nikt nie chce adoptować?
A Aisak szczęśliwa, że rodzinę znalazła... ?
Ot kobieta po przejściach, każdemu się może zdarzyć
Całe szczęście, że nie tobie... ?
Niezły psychol
Dobrze, oddaj mnie z powrotem do sierocina i weź Małtynę. Niech ma coś od życia, nieważne że psychol?
MartynaM Podaj adres na pocztę moją to wyślę tobie nalewkę z orzechów laskowych, pokazujac przy tym że świat nie jest taki zły. Piszę serio
A po co mi ta nalewka?
Aisak wyślij, ona lubi, bo często pisze, jak po... ?
MartynaM Możesz wykorzystać butelke :)
sierocińca***
Amber mi się przypomniała... światowy z ciebie czlowiek!?
MartynaM Chcesz żebym był twoim Johnym, i paluszkami macał zakamarki twojego ciało w poszukiwaniu ukrytej kokainy?
Wideo niedostępne... Co tam było?
Martyna i jej ulubiona zabawa
?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania