Obłok miłości
Płynę po niebie
Prosto do ciebie.
Mijam obłoki,
Jeszcze dwa kroki.
Wpadam w ramiona
I prawie konam.
Daję ci dłonie.
Ty sięgasz po nie.
I ściskasz mocno,
Tulisz do siebie.
I mówisz czule.
- Ja kocham ciebie.
Płynę po niebie
Prosto do ciebie.
Mijam obłoki,
Jeszcze dwa kroki.
Wpadam w ramiona
I prawie konam.
Daję ci dłonie.
Ty sięgasz po nie.
I ściskasz mocno,
Tulisz do siebie.
I mówisz czule.
- Ja kocham ciebie.
Komentarze (2)
Jezu, Bajarz. To jak wpis z pamiętnika w podstawówce. Jako sztuka użytkowa się nada, w necie można znaleźć tysiące takich na wszelkie okazje. A taki masz fajny nick.
Noo, takie hopsa sa do lasa. Nie oceniam, ale bez szału
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania