Obmycie

Idę się obmyć

 

z dnia wczorajszego.

 

Wszystko, co było,

 

jest już nieważne.

 

Dziś będzie lepiej.

 

Nic się nie stanie.

 

Oszukam siebie,

 

że dziś nie istnieję.

 

Umyłem ręce.

 

Umyłem życie.

Średnia ocena: 0.0  Głosów: 0

Zaloguj się, aby ocenić

    Napisz komentarz

    Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania