.
.Autor: MaryRosenrotCzytano 512 razyData dodania: 11.08.2016
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 4
Zaloguj się, aby ocenić20
Twój nick kojarzy mi się z piosenką Rammstein xD Co do samego tekstu, jest nieźle. Masz lekki styl pisania, podoba mi się. Jeden mały szczegół: przed i po "-" daje się spacje, u Cb tego brakuje. Zostawiam 5 i czekam na dalsze części :)
Widzę że ktoś tu słucha dobrej muzyki :D
smutna opowieść, ale bardzo ładnie napisana, będę śledzić i dam 5 :)
pięć
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (4)
Twój nick kojarzy mi się z piosenką Rammstein xD Co do samego tekstu, jest nieźle. Masz lekki styl pisania, podoba mi się. Jeden mały szczegół: przed i po "-" daje się spacje, u Cb tego brakuje. Zostawiam 5 i czekam na dalsze części :)
Widzę że ktoś tu słucha dobrej muzyki :D
smutna opowieść, ale bardzo ładnie napisana, będę śledzić i dam 5 :)
pięć
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania