Pod koniec Jul była naprawdę denerwująca. Takie typowe uzalanie się nad sobą. Myślę, że nie do końca myśli o śmierci, bo gdyby tak było, to już dawno by się zabiła. A tak nie jest. No cóż, zostawiam 5 i czekam na ciąg dalszy :)
A ja myślałam, że to przeskok czasowy, ale mnie zmyliłaś xD Wprowadzasz nowe, ciekawe wątki. Nie pozostaje mi nic innego, jak czekać, co tam jeszcze wymyślisz :)
Komentarze (5)
Pod koniec Jul była naprawdę denerwująca. Takie typowe uzalanie się nad sobą. Myślę, że nie do końca myśli o śmierci, bo gdyby tak było, to już dawno by się zabiła. A tak nie jest. No cóż, zostawiam 5 i czekam na ciąg dalszy :)
Zdradzę po cichu, że to nie Jul, tylko nowy wątek i nowa postać... Więcej już niedługo, bo juz się pisze :)
A ja myślałam, że to przeskok czasowy, ale mnie zmyliłaś xD Wprowadzasz nowe, ciekawe wątki. Nie pozostaje mi nic innego, jak czekać, co tam jeszcze wymyślisz :)
Będzie (mam nadzieję) się podobać :D PS juz kończę rozdział :D
Tu też zostawiłam 5 :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania