Psychodelia, ale tak naprawdę. Nie chciałabym się obudzić w środku. Rozumie to w ten sposób, że wszyscy myślą, że śpię, a ja jestem świadoma co dzieje się wokół mnie. To musiałoby być straszne uczucie. Teraz gdybym miała iść na jakąś operację,Twój tekst sprawiłby, że zachowywałabym się identycznie. Robi wrażenie ten tekst, jeżeli miałaś taki zamiar, to Ci wyszło 5 :)
Anonim05.09.2015
Po prostu się dowiedziałam, że idę. Miałam taki zlepek myśli. Zawsze się okrutnie, okropnie boję, że obudzę się w środku. Serio, wolałabym się wcale nie obudzić. Nienawidzę szpitali i wgl wszystkiego prawie.
Komentarze (4)
Psychodelia, ale tak naprawdę. Nie chciałabym się obudzić w środku. Rozumie to w ten sposób, że wszyscy myślą, że śpię, a ja jestem świadoma co dzieje się wokół mnie. To musiałoby być straszne uczucie. Teraz gdybym miała iść na jakąś operację,Twój tekst sprawiłby, że zachowywałabym się identycznie. Robi wrażenie ten tekst, jeżeli miałaś taki zamiar, to Ci wyszło 5 :)
Po prostu się dowiedziałam, że idę. Miałam taki zlepek myśli. Zawsze się okrutnie, okropnie boję, że obudzę się w środku. Serio, wolałabym się wcale nie obudzić. Nienawidzę szpitali i wgl wszystkiego prawie.
Szczerze współczuję. Mało kto lubi szpitale, brrrrrrrrrrr. Trzymam kciuki :)
Bylebym tylko nie obudziła się w środku. A tak to niech się dzieje co chce.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania