Obumieranie

Bardzo bolesna

Ta najmniejsza nadzieja

Ona zabija

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 1

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (2)

  • najmniejsza godzinę temu

    Jak to zabija? Co ty mówisz?? Nadzieja nigdy nie zabiją i nie zawodzi
    Święty Paweł napisał ,,a nadzieja zawieść nie może ponieważ miłość Boża rozlana jest w sercach naszych."
    To że niektórzy źle i błędnie pojmują miłość ..najczęściej grzesznie to już inna sprawa .Ja się trzymam tylko Bożego Prawa .
    Dekalog mówi jasno ,,Nie zabijaj"!
    Przed wylotem do Meksyku przyszło donie słowo ,,Esperansa" nie wiedziałam co znaczy teraz wiem ..znaczy Nadzieja!:-)

  • najmniejsza godzinę temu

    Wiara i nadzieja idą w parze .Najmniejsza wiara i najmniejsza Nadzieja wystarczy .
    .no bo Bóg Sam wystarczy.
    ,,Wystarczy wam wiary jak ziarnko gorczycy "" to ziarnko jak wiemy jest najmniejsze a wyrasta na wielkie drzewo które choć wiotkimi gałązkami trzyma w swej koronie gniazda ptaków :-)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania