Jak to zabija? Co ty mówisz?? Nadzieja nigdy nie zabiją i nie zawodzi
Święty Paweł napisał ,,a nadzieja zawieść nie może ponieważ miłość Boża rozlana jest w sercach naszych."
To że niektórzy źle i błędnie pojmują miłość ..najczęściej grzesznie to już inna sprawa .Ja się trzymam tylko Bożego Prawa .
Dekalog mówi jasno ,,Nie zabijaj"!
Przed wylotem do Meksyku przyszło donie słowo ,,Esperansa" nie wiedziałam co znaczy teraz wiem ..znaczy Nadzieja!:-)
Wiara i nadzieja idą w parze .Najmniejsza wiara i najmniejsza Nadzieja wystarczy .
.no bo Bóg Sam wystarczy.
,,Wystarczy wam wiary jak ziarnko gorczycy "" to ziarnko jak wiemy jest najmniejsze a wyrasta na wielkie drzewo które choć wiotkimi gałązkami trzyma w swej koronie gniazda ptaków :-)
Komentarze (2)
Jak to zabija? Co ty mówisz?? Nadzieja nigdy nie zabiją i nie zawodzi
Święty Paweł napisał ,,a nadzieja zawieść nie może ponieważ miłość Boża rozlana jest w sercach naszych."
To że niektórzy źle i błędnie pojmują miłość ..najczęściej grzesznie to już inna sprawa .Ja się trzymam tylko Bożego Prawa .
Dekalog mówi jasno ,,Nie zabijaj"!
Przed wylotem do Meksyku przyszło donie słowo ,,Esperansa" nie wiedziałam co znaczy teraz wiem ..znaczy Nadzieja!:-)
Wiara i nadzieja idą w parze .Najmniejsza wiara i najmniejsza Nadzieja wystarczy .
.no bo Bóg Sam wystarczy.
,,Wystarczy wam wiary jak ziarnko gorczycy "" to ziarnko jak wiemy jest najmniejsze a wyrasta na wielkie drzewo które choć wiotkimi gałązkami trzyma w swej koronie gniazda ptaków :-)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania