.

 

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • Tanaris 15.03.2017

    Sprawiłaś, że zostałam przeniesiona w twój wymiar opowiadania, gdzie staję się jednym z uczestników... Takie smutne, pełne biegu, braku czas, a noc i tak wszystkich do siebie otuli. 5

  • Pasja 15.03.2017

    Cieszę się, że poczulaś mój klimat. Smutne, ale takie jest życie. Pozdrawiam serdecznie

  • Marian 15.03.2017

    Bardzo ładny i prosty opis życia. Brawo!

  • Pasja 15.03.2017

    Dzięki za słowa otuchy. Taki prosty opis, a zarazem codzienny. Pozdrawiam

  • Jo-anka 15.03.2017

    Codzienność ... Piąteczka.Pozdrawiam ;)

  • Pasja 15.03.2017

    Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

  • Freya 15.03.2017

    Ciekawe spostrzeżenia nocno-dzienne. Twgl. miasto nigdy nie śpi podobnie jak natura, tylko przechodzi pewne fazy aktywności ludzkiej, no i tej innej - naturalnej. Czasem tak w wyobraźni może się pojawić zamysł, co by było gdyby tego "pronda" tak wyłączyć na jakiś czas.
    Lampa naftowa, to symbiont określenia wspólnoty życia i nie mam na myśli przyrostu populacji... Pozdro ;)

  • Pasja 15.03.2017

    Jak się cieszę, że cię znów widzę w moich progach. Tak masz rację to co otacza nas nigdy nie śpi, tylko przechodzi do chwilowej fazy spoczynku. Tak jak ja odzyskałam spokój że jestes. Pozdrawiam serdecznie

  • Ewcia 16.03.2017

    Na sąsiadów imprezowiczow nie ma rady.To niestety szara rzeczywistość zwłaszcza gdy są do tego hałaśliwi.5

  • Pasja 16.03.2017

    Dzięki za odwiedziny i ja jestem za imprezowaniem, tylko z umiarem. Pozdrawiam serdecznie

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania