Sprawiłaś, że zostałam przeniesiona w twój wymiar opowiadania, gdzie staję się jednym z uczestników... Takie smutne, pełne biegu, braku czas, a noc i tak wszystkich do siebie otuli. 5
Ciekawe spostrzeżenia nocno-dzienne. Twgl. miasto nigdy nie śpi podobnie jak natura, tylko przechodzi pewne fazy aktywności ludzkiej, no i tej innej - naturalnej. Czasem tak w wyobraźni może się pojawić zamysł, co by było gdyby tego "pronda" tak wyłączyć na jakiś czas.
Lampa naftowa, to symbiont określenia wspólnoty życia i nie mam na myśli przyrostu populacji... Pozdro ;)
Jak się cieszę, że cię znów widzę w moich progach. Tak masz rację to co otacza nas nigdy nie śpi, tylko przechodzi do chwilowej fazy spoczynku. Tak jak ja odzyskałam spokój że jestes. Pozdrawiam serdecznie
Ewcia16.03.2017
Na sąsiadów imprezowiczow nie ma rady.To niestety szara rzeczywistość zwłaszcza gdy są do tego hałaśliwi.5
Komentarze (10)
Sprawiłaś, że zostałam przeniesiona w twój wymiar opowiadania, gdzie staję się jednym z uczestników... Takie smutne, pełne biegu, braku czas, a noc i tak wszystkich do siebie otuli. 5
Cieszę się, że poczulaś mój klimat. Smutne, ale takie jest życie. Pozdrawiam serdecznie
Bardzo ładny i prosty opis życia. Brawo!
Dzięki za słowa otuchy. Taki prosty opis, a zarazem codzienny. Pozdrawiam
Codzienność ... Piąteczka.Pozdrawiam ;)
Dziękuję i pozdrawiam serdecznie
Ciekawe spostrzeżenia nocno-dzienne. Twgl. miasto nigdy nie śpi podobnie jak natura, tylko przechodzi pewne fazy aktywności ludzkiej, no i tej innej - naturalnej. Czasem tak w wyobraźni może się pojawić zamysł, co by było gdyby tego "pronda" tak wyłączyć na jakiś czas.
Lampa naftowa, to symbiont określenia wspólnoty życia i nie mam na myśli przyrostu populacji... Pozdro ;)
Jak się cieszę, że cię znów widzę w moich progach. Tak masz rację to co otacza nas nigdy nie śpi, tylko przechodzi do chwilowej fazy spoczynku. Tak jak ja odzyskałam spokój że jestes. Pozdrawiam serdecznie
Na sąsiadów imprezowiczow nie ma rady.To niestety szara rzeczywistość zwłaszcza gdy są do tego hałaśliwi.5
Dzięki za odwiedziny i ja jestem za imprezowaniem, tylko z umiarem. Pozdrawiam serdecznie
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania