Oczy moje.
Oczy moje nie płaczcie.
Bo łez zbyt wiele już żeście wy wylały.
Serce moje nie bij tak mocno.
Bo inne serce ciebie już kochało.
Usta moje nie zmuszajcie mnie do uśmiechu.
Bo wyście mnie już raz okłamały.
Myśli moje nie sięgajcie gór szczytu.
Bo w swym życiu nie doznałam żadnego zaszczytu.
Duszo moja nie sięgaj nieba.
Bo ono dla mnie na pewno zamknięte.
Ręce moje choć raz bądzcie mi posłuszne.
Bo tyle razy szczęście w was miałam i żeście go puściły.
Pozytywko życia moja uwolnij mnie od ludzi śmiechu.
Zerwi ze mnie wstyd szczerości.
Bo świat musiał mnie ukarać.
Poniewarz niegdy nie czułam zazdrości.
A ty świecie jesteś chyba zadowolony.
Bo zaprowodził mnie duch twój w zazdrości świat nieskończony.
Komentarze (3)
Ło podziwiam bo błędów nie znalazłam co się mi w twoich wierszach często zdarzało podziwiam bo nie tak łatwo jest literówki nie zrobić a tak ogółem to cy w tym zdaniu: Bo łez zbyt wiele już żeście wy wylały. - lepiej by nie było bez 'wy'.
Przepraszam literówkia *chichot*
czy*
ale jeszcze świetny tekst niczego nie zabrakło dałam 5 a có ni móge
Dzięki
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania