- Nie bój się – jej głos jest zapowiedzią ukojenia, wiecznej ulgi.
Nie mogę odpowiedzieć, ale widzę, że dostrzega to w moich pustych, oślepionych żarem oczach. Chce dać mi ukojenie, chce skrócić mękę, pragnie dać mi ostatnie dobre wspomnienie. - UJĄLEŚ MNIE TYM FRAGMENTEM, Chciałabym usłyszeć głos, który ukoi moje puste istnienie, powoli przestające bić równo serce i duszę, która pustoszeje każdego dnia od nadmiaru bólu. 5:)
Gdy czytałam opis tej morderczej walki, byłam zdeterminowana, by znaleźć te istoty, zabrać im pochodnię i uwolnić tego człowieka, pomóc mu walczyć.. znów bardzo się wczułam :') ale koniec przynosi ukojenie, mam nadzieję, że każdy z Nas usłyszy taki głos, który wyrwie z cierpienia i pozwoli odpocząć w spokoju, pozwoli żyć, mam nadzieję NataliaO, że Ty również go usłyszysz :' )
rzeczywiście za mała skala ocen, z chęcią dałabym 10. : )
NataliaO: Nie strac do końca nadziei, ona w ciemności powinna wskazywać światło,skoro watpisz zapewne myślisz, że będziesz wiecznie tkwila w ciemni, ale moja nadzieja jest wielka i myślę, że każde cierpienie ma koniec, kibicuje Ci, byś znalazła iskrę, która nada Twemu życiu kolorów, która Ci pomoże wstać :' )
Chris, już Ci to mówiłem, ale powtórzę raz jeszcze. Twoje Dzieła nie mogą być ocenione w skali 1-5, aż głupio dawać 5 z myślami, iż tekst zasługuje na dużo więcej. :)
Komentarze (10)
Mocno psychodeliczne, ale po prostu doskonałe teksty :) Piątka to często dla mnie za mało na ocenienie tak zajebistych tekstów :)
- Nie bój się – jej głos jest zapowiedzią ukojenia, wiecznej ulgi.
Nie mogę odpowiedzieć, ale widzę, że dostrzega to w moich pustych, oślepionych żarem oczach. Chce dać mi ukojenie, chce skrócić mękę, pragnie dać mi ostatnie dobre wspomnienie. - UJĄLEŚ MNIE TYM FRAGMENTEM, Chciałabym usłyszeć głos, który ukoi moje puste istnienie, powoli przestające bić równo serce i duszę, która pustoszeje każdego dnia od nadmiaru bólu. 5:)
Gdy czytałam opis tej morderczej walki, byłam zdeterminowana, by znaleźć te istoty, zabrać im pochodnię i uwolnić tego człowieka, pomóc mu walczyć.. znów bardzo się wczułam :') ale koniec przynosi ukojenie, mam nadzieję, że każdy z Nas usłyszy taki głos, który wyrwie z cierpienia i pozwoli odpocząć w spokoju, pozwoli żyć, mam nadzieję NataliaO, że Ty również go usłyszysz :' )
rzeczywiście za mała skala ocen, z chęcią dałabym 10. : )
Wątpie, że go usłyszę. Ale dziękuje Duśka :)
NataliaO: Nie strac do końca nadziei, ona w ciemności powinna wskazywać światło,skoro watpisz zapewne myślisz, że będziesz wiecznie tkwila w ciemni, ale moja nadzieja jest wielka i myślę, że każde cierpienie ma koniec, kibicuje Ci, byś znalazła iskrę, która nada Twemu życiu kolorów, która Ci pomoże wstać :' )
I Twój tekst i komentarze pod nim są wzruszające 5 :)
Chris, już Ci to mówiłem, ale powtórzę raz jeszcze. Twoje Dzieła nie mogą być ocenione w skali 1-5, aż głupio dawać 5 z myślami, iż tekst zasługuje na dużo więcej. :)
Zapiera dech w piersi...
Ja zawsze jestem pod mega wrażeniem twoich tekstów! Mają w sobie tyle prawdziwości, a to tego piszesz pięknie! 5
Dziękuję Wam bardzo! Uszczęśliwiacie mnie takimi komentarzami, w życiu bym się nie spodziewał takiej reakcji :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania