.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • Szudracz 31.12.2016

    Nie rozpadaj się, bo kto będzie pisał tytuły w klamrach. :) Pozdrawiam w Sylwestrową noc.

  • Noren72 31.12.2016

    Postaram się:)) Dziękuję za pozdrowienia, które odwzajemniam:)

  • KarolaKorman 01.01.2017

    Widać smutek rozstania i tę nagłą samotność, 5 :)

  • Jack Ripper 01.01.2017

    Potrafisz przekazać w słowach każdą chwilę ludzkiego życia i związane z nią emocje. Te wiersze są świetne, oby wena Ci się nie wyczerpała :D

  • Noren72 01.01.2017

    Tego nie mogę obiecać(mam na myśli wenę;)) Dziękuję za dobre słowa komentarza: )) Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku:-)

  • Rasia 01.01.2017

    W tym wypadku powiem krótko - zostawię 5, bo wiersz jest wyważony, emocjonalny i właściwie do niczego nie można się doczepić. Tutaj jednak, kiedy już nie muszę bawić się w "Co autor miał na myśli?", bo myśl jest jedna, to nie tyle ciężko mi ocenić za formę, ile wypowiedzieć się o treści. Myślę, że taki komentarz Ci wystarczy.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania