W tym wypadku powiem krótko - zostawię 5, bo wiersz jest wyważony, emocjonalny i właściwie do niczego nie można się doczepić. Tutaj jednak, kiedy już nie muszę bawić się w "Co autor miał na myśli?", bo myśl jest jedna, to nie tyle ciężko mi ocenić za formę, ile wypowiedzieć się o treści. Myślę, że taki komentarz Ci wystarczy.
Komentarze (6)
Nie rozpadaj się, bo kto będzie pisał tytuły w klamrach. :) Pozdrawiam w Sylwestrową noc.
Postaram się:)) Dziękuję za pozdrowienia, które odwzajemniam:)
Widać smutek rozstania i tę nagłą samotność, 5 :)
Potrafisz przekazać w słowach każdą chwilę ludzkiego życia i związane z nią emocje. Te wiersze są świetne, oby wena Ci się nie wyczerpała :D
Tego nie mogę obiecać(mam na myśli wenę;)) Dziękuję za dobre słowa komentarza: )) Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku:-)
W tym wypadku powiem krótko - zostawię 5, bo wiersz jest wyważony, emocjonalny i właściwie do niczego nie można się doczepić. Tutaj jednak, kiedy już nie muszę bawić się w "Co autor miał na myśli?", bo myśl jest jedna, to nie tyle ciężko mi ocenić za formę, ile wypowiedzieć się o treści. Myślę, że taki komentarz Ci wystarczy.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania