.....

.........

Średnia ocena: 4.3  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (11)

  • Aisak 30.01.2018

    jeżeli nie jesteś ryczącą czterdziestką, to jeszcze masz szansę xD

  • Monia 30.01.2018

    Do czterdziestki jeszcze kawal czasu ????

  • betti 30.01.2018

    Strasznie to banalne, jakbyś jeszcze nie wyszła z podstawówki...

  • Skryty 30.01.2018

    Wiersz desperatki? XD

  • Skryty 30.01.2018

    P.S. Zostawiłem 4

  • Monia 31.01.2018

    Pozory mylą ;))

  • Monia 31.01.2018

    @Skryty Dziękuję :)

  • Anonim 30.01.2018

    Ciekawe ogłoszenie ;-) Nie, ale tak na poważnie, to powiem Ci, że tytuł zwraca uwagę, a to już coś :-) Treść, też niczego sobie, ale wiem, że może być lepiej. Ty też już wiesz. W każdym razie poruszyłaś bardzo ważną prawdę: nic i nikt nie jest wstanie zastąpić prawdziwej miłości. Bez niej usychamy, czujemy się samotni i nic nie warci. Potrzebujemy miłości jak na co dzień pokarmu, aby dobrze funkcjonować, pozdrawiam, czwóreczka z plusem za podjęty temat :-)

  • Monia 31.01.2018

    Dziękuję bardzo i pozdrawiam :)

  • Dekaos Dondi 30.01.2018

    ''a z tego miłość jest najważniejsza'' - lub inaczej - po co rybie złote akwarium wysadzane brylantami - w którym brak wody. Pozdrawiam - 5

  • Monia 31.01.2018

    Trafne porównanie dziękuję i również pozdrawiam.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania