Ciekawe ogłoszenie ;-) Nie, ale tak na poważnie, to powiem Ci, że tytuł zwraca uwagę, a to już coś :-) Treść, też niczego sobie, ale wiem, że może być lepiej. Ty też już wiesz. W każdym razie poruszyłaś bardzo ważną prawdę: nic i nikt nie jest wstanie zastąpić prawdziwej miłości. Bez niej usychamy, czujemy się samotni i nic nie warci. Potrzebujemy miłości jak na co dzień pokarmu, aby dobrze funkcjonować, pozdrawiam, czwóreczka z plusem za podjęty temat :-)
Komentarze (11)
jeżeli nie jesteś ryczącą czterdziestką, to jeszcze masz szansę xD
Do czterdziestki jeszcze kawal czasu ????
Strasznie to banalne, jakbyś jeszcze nie wyszła z podstawówki...
Wiersz desperatki? XD
P.S. Zostawiłem 4
Pozory mylą ;))
@Skryty Dziękuję :)
Ciekawe ogłoszenie ;-) Nie, ale tak na poważnie, to powiem Ci, że tytuł zwraca uwagę, a to już coś :-) Treść, też niczego sobie, ale wiem, że może być lepiej. Ty też już wiesz. W każdym razie poruszyłaś bardzo ważną prawdę: nic i nikt nie jest wstanie zastąpić prawdziwej miłości. Bez niej usychamy, czujemy się samotni i nic nie warci. Potrzebujemy miłości jak na co dzień pokarmu, aby dobrze funkcjonować, pozdrawiam, czwóreczka z plusem za podjęty temat :-)
Dziękuję bardzo i pozdrawiam :)
''a z tego miłość jest najważniejsza'' - lub inaczej - po co rybie złote akwarium wysadzane brylantami - w którym brak wody. Pozdrawiam - 5
Trafne porównanie dziękuję i również pozdrawiam.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania