Ciekawy wiersz, czyta się lekko, może też przez to, że jest podzielony na strofy. Tematyka też ciekawa, ostania zwrotka jest taką esencją, kropeczką nad i. Pozdrawiam! :)
Lubię takie sugestie w temacie przemijania. Taki wdech i wydech jest zapieczętowany ciemnością i już nic nie ma kiedy ustanie. Marne to oczekiwanie na tlen. oD
Bardzo podoba mi się ten komentarz. "Taki wdech i wydech jest zapieczętowany ciemnością i już nic nie ma kiedy ustanie. Marne to oczekiwanie na tlen." Już nieraz ktoś pisał o tym, że tutaj przydałoby się mieć możliwość oceniania komentarzy, a ten jest lepszy niż wypociny jakiegoś hipokryty, pod którymi się znalazł.
Komentarze (4)
Ciekawy wiersz, czyta się lekko, może też przez to, że jest podzielony na strofy. Tematyka też ciekawa, ostania zwrotka jest taką esencją, kropeczką nad i. Pozdrawiam! :)
Do wiwrsza się za mocno nie odniosę, ale bardzo fajnie, że wróciłeś.
Lubię takie sugestie w temacie przemijania. Taki wdech i wydech jest zapieczętowany ciemnością i już nic nie ma kiedy ustanie. Marne to oczekiwanie na tlen. oD
Bardzo podoba mi się ten komentarz. "Taki wdech i wydech jest zapieczętowany ciemnością i już nic nie ma kiedy ustanie. Marne to oczekiwanie na tlen." Już nieraz ktoś pisał o tym, że tutaj przydałoby się mieć możliwość oceniania komentarzy, a ten jest lepszy niż wypociny jakiegoś hipokryty, pod którymi się znalazł.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania