-

-

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • Angelus 20.01.2019

    Ciekawy wiersz, czyta się lekko, może też przez to, że jest podzielony na strofy. Tematyka też ciekawa, ostania zwrotka jest taką esencją, kropeczką nad i. Pozdrawiam! :)

  • Canulas 20.01.2019

    Do wiwrsza się za mocno nie odniosę, ale bardzo fajnie, że wróciłeś.

  • Lubię takie sugestie w temacie przemijania. Taki wdech i wydech jest zapieczętowany ciemnością i już nic nie ma kiedy ustanie. Marne to oczekiwanie na tlen. oD

  • Hypokryta 13.03.2019

    Bardzo podoba mi się ten komentarz. "Taki wdech i wydech jest zapieczętowany ciemnością i już nic nie ma kiedy ustanie. Marne to oczekiwanie na tlen." Już nieraz ktoś pisał o tym, że tutaj przydałoby się mieć możliwość oceniania komentarzy, a ten jest lepszy niż wypociny jakiegoś hipokryty, pod którymi się znalazł.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania