.
.Autor: DrżączkaCzytano 476 razyData dodania: 16.03.2018
Średnia ocena: 4.0 Głosów: 2
Zaloguj się, aby ocenić8
Przeczytałem już wczoraj Drz. Średnio mi siadło, ale możliwe, że trza mieć odpowiedni nastrój. Sorry. Mówię jak jest. Bez ocenki.
Pisałaś lepsze, to tutaj to tak jakby spisane luźne myśli ,bez żadnej obróbki. Myślę, że powinnaś ten tekst jeszcze przemyśleć, bo wszystko tu jest do napisania dobrego wiersza, tylko te produkty są jak dla mnie surowe, trza gotować. Pozdrawiam
bywało lepiej u ciebie. Niezbyt to mocne; cola bez gazu. Czekam na lepsze
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (3)
Przeczytałem już wczoraj Drz.
Średnio mi siadło, ale możliwe, że trza mieć odpowiedni nastrój.
Sorry. Mówię jak jest.
Bez ocenki.
Pisałaś lepsze, to tutaj to tak jakby spisane luźne myśli ,bez żadnej obróbki. Myślę, że powinnaś ten tekst jeszcze przemyśleć, bo wszystko tu jest do napisania dobrego wiersza, tylko te produkty są jak dla mnie surowe, trza gotować.
Pozdrawiam
bywało lepiej u ciebie. Niezbyt to mocne; cola bez gazu. Czekam na lepsze
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania