Ausek, chcę więcej, kontynuacji, głębszej i głębszej by móc wczuć się w aurę jakiej dałaś nam tutaj zaczątek zaprowadziłaś pod drzwi, jednak mam wrażenie, że jeszcze całkowicie ich nie otworzyłaś. Metaforycznie, a jednocześnie dosłownie ujęłaś temat, sama nie wiem co mam myśleć, wiem, że mi się podobał tylko tego jestem pewna, choć w sumie chciałabym więcej ;c
Komentarze (5)
Super :) To ma głębsze przesłanie, ale nie będę o nim pisała by inni również je odnaleźli. 5
Ano ma :) Dziękuję, miło mi :)
Bardzo mi się podoba. Krótszy niż reszta Twoich wierszy, a pomimo wszystko zdaje się mówić tyle samo, wystarczająco. Zostawiam 5 :)
Niezmiernie mi miło, że Ci się podoba. :)
Ausek, chcę więcej, kontynuacji, głębszej i głębszej by móc wczuć się w aurę jakiej dałaś nam tutaj zaczątek zaprowadziłaś pod drzwi, jednak mam wrażenie, że jeszcze całkowicie ich nie otworzyłaś. Metaforycznie, a jednocześnie dosłownie ujęłaś temat, sama nie wiem co mam myśleć, wiem, że mi się podobał tylko tego jestem pewna, choć w sumie chciałabym więcej ;c
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania