.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (5)

  • Shina-san 18.04.2016

    Ode mnie 5

  • Noren72 18.04.2016

    Dziękuję :-)

  • Łowczyni 19.04.2016

    Tutaj zdecydowanie lepiej, 5! :)

  • U Pana jak zwykle przepięknie :) bardzo plastyczne obrazy u słowa, które pozwalają znaleźć się w środku wiersza

  • Rasia 19.04.2016

    Świetny wiersz. Cieszę się, że tym razem bardziej się rozpisałeś :) Niektóre wersy są tak obrazowe, tak mocno oddziałujące na czytelnika... zwłaszcza ostatni, 3 i 4. Była w tym wierszu taka delikatna nuta, bardzo mi się podoba. Zostawiam 5 :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania