Odświeżam

Nocą Opowi muli.

Jem coś zimnego nad klawiaturą.

Szukam zaczepki.

Nic. Odświeżam.

Średnia ocena: 3.6  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (16)

  • Diabelskie Muskuły 2 miesiące temu

    nie jec nad klawiaturą ! fleja

  • Diabelskie Muskuły 2 miesiące temu

    jesz nóżki, czy coś równie obrzydliwego ?

  • Diabelskie Muskuły 2 miesiące temu

    galaretkę, galaretę ?

  • Diabelskie Muskuły 2 miesiące temu

    salceson ?

  • NinjaC 2 miesiące temu

    Muskuły, won od mojego talerza. To nie casting na kabanosa. Miłej niedzieli. 🤗

  • Diabelskie Muskuły 2 miesiące temu

    napisałeś won 🥺 a ja tak sobie tylko przyszłam, przeczytać 🥹

  • NinjaC 2 miesiące temu

    Wczoraj trzeba było przyjść.

  • droga_we_mgle 2 miesiące temu

    To tym się zajmujesz po nocach? 😉

    A tak na serio jakby porównać co ktoś robi/przegląda w necie w dzień a w nocy, to można by się zaskoczyć różnicami... przypuszczam

  • NinjaC 2 miesiące temu

    W dzień człowiek udaje normalnego. Nocą odświeża Opowi i wszystko wychodzi. 🤗

  • Dalia 2 miesiące temu

    Jedzenie po nocach to bardzo zły nawyk, dupa rośnie ;)

  • NinjaC 2 miesiące temu

    Spalę na bitwach ;)

  • JagVetInte 2 miesiące temu

    Muli, muli. Ostatnio bardzo.

    Odświeżam.

    Wzięło komentarz.

  • JagVetInte 2 miesiące temu

    *wcięło

  • NinjaC 2 miesiące temu

    Hehe, znam to ;)

  • Sufjen 2 miesiące temu

    Ninja, czyżbyś wszedł w nurt poezji użytkowej? ;)

  • NinjaC 2 miesiące temu

    Przyzwyczaisz się ;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania