Nocą Opowi muli.
Jem coś zimnego nad klawiaturą.
Szukam zaczepki.
Nic. Odświeżam.
OdświeżamAutor: NinjaCCzytano 141 razyData dodania: 26.04.2026
Średnia ocena: 3.6 Głosów: 9
Zaloguj się, aby ocenić32
nie jec nad klawiaturą ! fleja
jesz nóżki, czy coś równie obrzydliwego ?
galaretkę, galaretę ?
salceson ?
Muskuły, won od mojego talerza. To nie casting na kabanosa. Miłej niedzieli. 🤗
napisałeś won 🥺 a ja tak sobie tylko przyszłam, przeczytać 🥹
Wczoraj trzeba było przyjść.
To tym się zajmujesz po nocach? 😉 A tak na serio jakby porównać co ktoś robi/przegląda w necie w dzień a w nocy, to można by się zaskoczyć różnicami... przypuszczam
W dzień człowiek udaje normalnego. Nocą odświeża Opowi i wszystko wychodzi. 🤗
Jedzenie po nocach to bardzo zły nawyk, dupa rośnie ;)
Spalę na bitwach ;)
Muli, muli. Ostatnio bardzo. Odświeżam. Wzięło komentarz.
*wcięło
Hehe, znam to ;)
Ninja, czyżbyś wszedł w nurt poezji użytkowej? ;)
Przyzwyczaisz się ;)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (16)
nie jec nad klawiaturą ! fleja
jesz nóżki, czy coś równie obrzydliwego ?
galaretkę, galaretę ?
salceson ?
Muskuły, won od mojego talerza. To nie casting na kabanosa. Miłej niedzieli. 🤗
napisałeś won 🥺 a ja tak sobie tylko przyszłam, przeczytać 🥹
Wczoraj trzeba było przyjść.
To tym się zajmujesz po nocach? 😉
A tak na serio jakby porównać co ktoś robi/przegląda w necie w dzień a w nocy, to można by się zaskoczyć różnicami... przypuszczam
W dzień człowiek udaje normalnego. Nocą odświeża Opowi i wszystko wychodzi. 🤗
Jedzenie po nocach to bardzo zły nawyk, dupa rośnie ;)
Spalę na bitwach ;)
Muli, muli. Ostatnio bardzo.
Odświeżam.
Wzięło komentarz.
*wcięło
Hehe, znam to ;)
Ninja, czyżbyś wszedł w nurt poezji użytkowej? ;)
Przyzwyczaisz się ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania