:)
*.*Autor: AlfaGlobulinaCzytano 313 razyData dodania: 14.06.2020
Średnia ocena: 4.7 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić14
Wydzieliny umysłu nie przypadły mi do gustu. Pozdrawiam
Rozumiem :)
dobre, ale ten samotny przecinek zdecydowanie do wywalenia
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (3)
Wydzieliny umysłu nie przypadły mi do gustu.
Pozdrawiam
Rozumiem :)
dobre, ale ten samotny przecinek zdecydowanie do wywalenia
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania