.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • Rasia 20.04.2016

    Ojejku, jakie to śliczne. W dodatku napisałam poprzednio, że urzekł mnie wers o matce, no i proszę - tu też się pojawiła :) Naprawdę ładnie to ująłeś, pierwsza strofa to mistrzostwo :)

  • Rasia 20.04.2016

    No i oczywiście zostawiam 5 :)

  • Szejniix 20.04.2016

    Coś wspaniałego :) Zostawiam 5 :)

  • Noren72 20.04.2016

    Dziękuję :-)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania