.
.Autor: Noren72Czytano 475 razyData dodania: 20.04.2016
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 2
Zaloguj się, aby ocenić10
Ojejku, jakie to śliczne. W dodatku napisałam poprzednio, że urzekł mnie wers o matce, no i proszę - tu też się pojawiła :) Naprawdę ładnie to ująłeś, pierwsza strofa to mistrzostwo :)
No i oczywiście zostawiam 5 :)
Coś wspaniałego :) Zostawiam 5 :)
Dziękuję :-)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (4)
Ojejku, jakie to śliczne. W dodatku napisałam poprzednio, że urzekł mnie wers o matce, no i proszę - tu też się pojawiła :) Naprawdę ładnie to ująłeś, pierwsza strofa to mistrzostwo :)
No i oczywiście zostawiam 5 :)
Coś wspaniałego :) Zostawiam 5 :)
Dziękuję :-)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania