...
...Autor: AndreaRCzytano 451 razyData dodania: 24.11.2016
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 1
Zaloguj się, aby ocenić5
I ja nie cierpię bigosu. Mam za to koszmarki bez okocenia nawet. Przedni rozrywek przytrafił się okom moim. Taaak! Oceny, przykro, ale brak.
A ja dam 5 :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (2)
I ja nie cierpię bigosu.
Mam za to koszmarki bez okocenia nawet.
Przedni rozrywek przytrafił się okom moim. Taaak!
Oceny, przykro, ale brak.
A ja dam 5 :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania