aa
aaAutor: Pan BuczybórCzytano 361 razyData dodania: 09.08.2019
Średnia ocena: 4.0 Głosów: 5
Zaloguj się, aby ocenić20
Ciekawy tytuł i ładne opowiadanie. Pozdrawiam serdecznie!
Dzięki za komentarz :)
Kurcze, niby zwykła historia ale opowiedziana tak, że wciągnęło. Momentami fajne myki. Smutek, ale nie dominujący. Dziwnie ciekawe.
O to chodziło. Skupiałem się mocno na narracji. Dzięki za komenta
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (4)
Ciekawy tytuł i ładne opowiadanie. Pozdrawiam serdecznie!
Dzięki za komentarz :)
Kurcze, niby zwykła historia ale opowiedziana tak, że wciągnęło. Momentami fajne myki. Smutek, ale nie dominujący. Dziwnie ciekawe.
O to chodziło. Skupiałem się mocno na narracji. Dzięki za komenta
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania