aa

aa

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • Bożena Joanna 10.08.2019

    Ciekawy tytuł i ładne opowiadanie. Pozdrawiam serdecznie!

  • Pan Buczybór 10.08.2019

    Dzięki za komentarz :)

  • jagodolas 10.08.2019

    Kurcze, niby zwykła historia ale opowiedziana tak, że wciągnęło. Momentami fajne myki. Smutek, ale nie dominujący. Dziwnie ciekawe.

  • Pan Buczybór 10.08.2019

    O to chodziło. Skupiałem się mocno na narracji. Dzięki za komenta

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania