.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • Neurotyk 01.04.2017

    "aż do kości" – trywialne.

    Przenikaj mnie... i aż nasuwa się dogłębnie, "do kości". Pierwsze skojarzenie, bardzo banalne.

    bądź mi oknem
    z widokiem na raj

    Podobały mi się te frazy.

  • Noren72 01.04.2017

    Cudnie Cię ujrzeć w moich skromnych progach.

  • Neurotyk 01.04.2017

    Noren72, nie takie skromne znowu :)

  • Noren72 01.04.2017

    Neurotyk, już wiem! Grafomańsko - idiotyczne :)

  • KarolaKorman 01.04.2017

    Tak mało, a tak wiele, pięknie, 5 :)

  • Pan Buczybór 02.04.2017

    Zawsze chciałem być oknem. 5

  • Noren72 02.04.2017

    Dziękuję Wszystkim, którzy poświęcili swój czas, przeczytać moje teksty. Życzę Wszystkim piszącym dobrych utworów i radości z ich tworzenia. Odchodzę.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania