Już nie bądź taki zachowawczy, łatwo się domyślić, że opisujesz swoich najbliższych przyjaciół twgl. Takich se wybrałeś i pewnie jesteś taki sam... :) A oni też se robią z ciebie bekę - jak nie widzisz, bo robisz i gadasz to samo, bo myślisz i wyglądasz tak samo, bo wszystko i wszyscy są wtórni i wchuj - tacy sami. Bo planeta jest okrągła i się kręci wkoło i wesoło.
Trochę to pastowate, może nie najwyższych lotów - ale chęci zawsze teges :) Pozdrawiam
Ps. Chyba wszystkie dzieciaki przechodzą taki "leśny" etap edukacyjny, z tymi wszystkimi lękami, duchami, zagubieniem itp. aby mieć później co wspominać w dalszym; nudnym i szarym życiu.
Taa... Dzięki za komentarz. W zasadzie ten tekst to eksperyment, bo nigdy nie zapisywałem cudzych słów. Samo życie przeniesione na komputer. Pozdro również
Komentarze (4)
Już nie bądź taki zachowawczy, łatwo się domyślić, że opisujesz swoich najbliższych przyjaciół twgl. Takich se wybrałeś i pewnie jesteś taki sam... :) A oni też se robią z ciebie bekę - jak nie widzisz, bo robisz i gadasz to samo, bo myślisz i wyglądasz tak samo, bo wszystko i wszyscy są wtórni i wchuj - tacy sami. Bo planeta jest okrągła i się kręci wkoło i wesoło.
Trochę to pastowate, może nie najwyższych lotów - ale chęci zawsze teges :) Pozdrawiam
Ps. Chyba wszystkie dzieciaki przechodzą taki "leśny" etap edukacyjny, z tymi wszystkimi lękami, duchami, zagubieniem itp. aby mieć później co wspominać w dalszym; nudnym i szarym życiu.
Taa... Dzięki za komentarz. W zasadzie ten tekst to eksperyment, bo nigdy nie zapisywałem cudzych słów. Samo życie przeniesione na komputer. Pozdro również
Jeśli pisać, to o czymś. To w zasadzie jest o niczym!
heh, w zasadzie tak. Ale jak ktoś lubi...
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania