_

_

Średnia ocena: 2.4  Głosów: 14

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (17)

  • Pan Buczybór 06.02.2017

    Eh. Zabrakło mi słów...

  • Margerita 06.02.2017

    A co nie podoba ci się?

  • Pan Buczybór 06.02.2017

    Margerita Umarłem

  • Margerita 06.02.2017

    Pan Buczybór
    nie rozumiem

  • DJNŚ 06.02.2017

    Ten tytuł jest straszny, marny. Wygląda jakby wymyśliła go na szybko dziewczynka, który idzie do przedszkola.
    Ten tekst mógłby nazywać się, np. Ola w przedszkolu. Ola przy maszynie do szycia itp.
    A bohaterka jest tak źle skonstruowana, poprowadzona, że żal o niej czytać. Ona jakby nie miała rąk i nóg, a głowę to zgubiła dawno, dawno temu. Dalej idźmy. Brak tu logiki. Twoje zdania nie mają sensu. Nic nie trzyma się kupy.
    Np.
    W lusterku poprawiła makijaż i wysiadła z wozu dzieci zostawiając w środku weszła do agencji.

    To jedno czy dwa zdania? O co kurczę chodzi w tym tekście?
    Bezsensu jest każde następne zdanie. To opowiadanie to horror-komedia. Oni Ci tyle pokazywali błędów, niedociągnięć, a Ty nadal swoje. Jeden wielki śmietnik.
    Tu nawet 1 to za dużo dla Ciebie, ale cóż są takie oceny, a nie inne.
    Duże 1

    Zgadzam się z Panem Buczybórem - Zabrakło słów!

  • Margerita 06.02.2017

    odczep się od mojego tytułu

  • DJNŚ 06.02.2017

    Odczepie się od tytułu ale treść jest kiepska, słaba itp itd.
    A cod o tytułu jest marny. Brzmi jak tytuł dla dzieci ;) Pozdrawiam

  • Stern 06.02.2017

    Jak będziesz na każdy komentarz opowiadać negatywnie czy nie stosować się do wyłożonych błędów to niczego nie osiągniesz.

  • Margerita 06.02.2017

    tytułu nie zmienię bo mi się on podoba nie można mi za rzucić że się nie staram bo cały czas to robię

  • Pan Buczybór 06.02.2017

    Margerita Robienie czegoś w kółko nie oznacza przykładania się do tego

  • Margerita 06.02.2017

    Pan Buczybór
    mów sobie coś chcesz ale ja się przykładam do swojej powieści

  • Setra 06.02.2017

    Czytając komentarze nie wiem, czy to coś zmieni, ale dam mimo to kilka rad ;)
    Przede wszystkim, za dużo przecinków. Zamiast "Wsiadły, do czerwonego kabrioletu" powinno być "wsiadły do czerwonego kabrioletu" bez przecinka ;) I jeszcze kilka przykładów z przecinkami bym znalazła.
    Dwa, duży chaos w tym co napisałaś, radziłabym to troszkę poprawić :/
    Zostawiam z dosyć marną oceną.

  • Tina12 06.02.2017

    Widzę, że historia zyskała kontynuacje po słowach :
    - Co to było?
    No ja sama nie wiem co o tym sądzić. Nie oceniam.

  • Alentin 07.02.2017

    Ja też chciałbym zwrócić uwagę na przecinki. Polecam przeczytać kilkukrotnie tekst przed opublikowaniem go. Taka interpunkcja aż boli. Naprawdę :c

  • Margerita 07.02.2017

    postaram się

  • Tanaris 21.03.2017

    Rozwaliła mnie końcówka... Troszkę za szybko to wszystko sję dzieje, może więcej opisów, o przecinkach nie piszę, bo już inni napisali. Ale ocena tylko 3 :) Myślę, że będzie coraz lepsze...

  • Margerita 26.03.2017

    dzięki

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania