On #OneShotChallange (Nominuję: Rasia, Marethyux, 60secondsToDie)
Nie wiesz o co chodzi? Wątek na forum :D
Dostałem nominację od ObcaPlaneta
Jeśli jesteś ciekaw, pisząc to słuchałem Taco Hemingway'a :)
Staram się uciec,
Nie mogę.
Biegnę tak szybko, jak potrafię.
On jest równie szybki.
Próbuję go zatrzymać,
Ale sam stoję.
Atakuję go,
To zbyt mnie boli.
Nie chcę żyć razem z nim.
Nie chcę, by sprawiał mi ból,
By wytykał mi błędy.
Nie chcę, bym za niego żałował.
Pragnę, by odszedł ode mnie.
Robię co mogę.
Lecz nigdy nie pozbędę się własnego sumienia.
Nienawidzę siebie,
Szczerze mówiąc.
Komentarze (17)
Pierwszy wiesz w OneShotChallange.
5
Lubię być oryginalny, dzięki :)
Ciekawie napisałeś, inaczej niż dotychczasowi uczestnicy. Wiersz podoba mi się. Zostawię 5.
Dzięki :D
Bardzo dobrze napisany wiersz, po prostu świetnie :) Oczywiście daję pięć ^^
Dzięki :S
xD :D
Bardzo podoba mi się przesłanie i forma, sposób ubrania w słowa też nie najgorszy ; )
Postaram się odpowiedzieć XD
Dzięki :)
Bardzo fajnie wyszło. Ta ucieczka przed czym, przed czym uciec się nie da, 5 :)
Fenk ju :D
Czułam, że mnie nominujesz ;) Swój tekst wstawię pojutrze, a teraz co do Twojego:
"Robię co mogę." - przecinek po "robię"
No i może nie jest to jeden z najlepszych wierszy u Ciebie, ale ogółem mi się podoba. Ująłeś tutaj w sumie rzecz straszną, bo jak można uciec przed sobą samym? Dam 4,5 czyli 5 :)
Dzięki :)
Fajne leci 5 :D
Dziena
Tekst i przesłanie w nim zawarte bardzo mi się podoba, zostawiam 5
Dziena
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania