Ona

Bałem się jej

Przecież przyszła nie w porę

A mimo to chłonąłem jej smak

Kurczowo zamykając powieki

By zatrzymać ją na dłużej

 

Była tylko moja

Grzeszna i nierealna

Otwierała różne drzwi

Dotykała ciemości

 

Ile w niej było prawdy

A ile słodkiego marzenia?

 

Sprawy mają się inaczej...

Napisz, jak będziesz...

Przyjaźń.

 

Słowa, słowa, słowa!

 

Śniłaś mi się w nocy.

Napisz tylko

Czy u ciebie wszystko w porządku

 

Wszystko w porządku

 

Dobrze, że chociaż u ciebie...

Średnia ocena: 4.6  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (9)

  • najmniejsza 4 miesiące temu

    Ojej ...bardzo to osobiste.
    Nie wiem kim ona jest, nie wiem kim Ty jesteś ale się trzymaj kimkolwiek jesteś.
    ,,Nie lękaj się"!

  • Orkan11 4 miesiące temu

    Serdeczności 😊

  • najmniejsza 4 miesiące temu

    Dziekuję.

  • Aeliora 4 miesiące temu

    Jakie to emocjonalne wow!🤩 u mnie wszystko wporzadku jak co😅😅😉😉😉

  • Sokrates 4 miesiące temu

    Zawsze zostaje pytanie:" czy to jest miłość. czy przyjaźń"? A "największy jest ambaras, aby dwoje chciało naraz". Powodzenia

  • najmniejsza 4 miesiące temu

    Mowa o ludziach stanu wolnego.

  • Aeliora 4 miesiące temu

    Sokrates hmm skąds znam te powiedzenie:),często go używasz:)

  • Sokrates 4 miesiące temu

    Aeliora Zgadza się. Często sprawdza się w realu.

  • JagVetInte 4 miesiące temu

    Krótkości nas definiują. Treść boli, ale przesłanie jest dobre. Uczy.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania