Ona
Bałem się jej
Przecież przyszła nie w porę
A mimo to chłonąłem jej smak
Kurczowo zamykając powieki
By zatrzymać ją na dłużej
Była tylko moja
Grzeszna i nierealna
Otwierała różne drzwi
Dotykała ciemości
Ile w niej było prawdy
A ile słodkiego marzenia?
Sprawy mają się inaczej...
Napisz, jak będziesz...
Przyjaźń.
Słowa, słowa, słowa!
Śniłaś mi się w nocy.
Napisz tylko
Czy u ciebie wszystko w porządku
Wszystko w porządku
Dobrze, że chociaż u ciebie...
Komentarze (9)
Ojej ...bardzo to osobiste.
Nie wiem kim ona jest, nie wiem kim Ty jesteś ale się trzymaj kimkolwiek jesteś.
,,Nie lękaj się"!
Serdeczności 😊
Dziekuję.
Jakie to emocjonalne wow!🤩 u mnie wszystko wporzadku jak co😅😅😉😉😉
Zawsze zostaje pytanie:" czy to jest miłość. czy przyjaźń"? A "największy jest ambaras, aby dwoje chciało naraz". Powodzenia
Mowa o ludziach stanu wolnego.
Sokrates hmm skąds znam te powiedzenie:),często go używasz:)
Aeliora Zgadza się. Często sprawdza się w realu.
Krótkości nas definiują. Treść boli, ale przesłanie jest dobre. Uczy.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania