Ona i On
(Ona dzwoniła dziesięć razy, zablokowana była. On myślał że schodzi i coś przekazać chce)
On: Coś się stało, że dzwoniłaś?
Ona: Tak, stęskniłamsię strasznie...
No i niestety przyjemność usłyszenia ciebie
przeszła mi koło nosa, aż zasnąć z doznawanej przykrości
przykrości nie mogłam
On: Ojej
Ona: Ale jakoś wytłumaczyłam sobie, że skoro nie kocha,
trudno, będę zyć bez miłości...
Ona: I wtedy zasnęłam...🙂
On: Zobaczymy jak długo uda się normalnie pogadać
On: 😁
Ona: Nie wiem, wydaje mi się że oboje jesteśmy zbyt drażliwi na swoim punkcie.
Ona: Tylko ty jeszcze jesteś nerwowy jak diabli...
Ja przy tobie to anioł
On: Wcale nie
Ona: Dlaczego mi nie odpuścisz?
Tyle fajniutkich kobietek na portalach...
On: Tu nie chodzi o płeć
Ona: A o co?
On: O równowagę
Ona: A jaśniej
On: Później, teraz niebardzo mam czas
Ona: To ty do mnie napisałeś...
On: Gdybym wiedział, że olałaś temat to szybciej bym pomógł
Ona: Odstawiliście cyrk i to żałosny.
On: Byliśmy pijani, ale udało się załatwić😁
On: Mam nadzieję, że na dobre konto
Ona: Patrząc na wpisy nie sądzę, że byliście pijani.
On: Tak byliśmy
On: Ja może trochę mniej
On: Y coś niezdrowego pił
Ona: Znam Y trochę i wwiem jak pisze, kiedy pije.
Przestań ściemniać
On: Czyli się nie dogadamy...
Ona: Jeżeli dogadanie dla ciebie oznacza, że kupię każdy kit,
to zdecydowanie nie dogadamy się.
On: Siedź sobie dalej sama w swoim popierdoleniu...
Ona: Nie ma sprawy. Tylko nie pisz na portalu ani o mnie, ani do mnie.
On: Wręcz przeciwnie😁
Ona: Ok. Więc zniknę z portalu.
On: Twoja sprawa
On: Raczej nikt tęsknić nie będzie
Ona: Dziękuję, że chociaż raz stać ciebie na szczerość...
Doceniam
On: 👍
Ona: Jesteś wyjątkową kanalią
On: 👍😁😁😁
On: Mam silne poczucie moralności, to pewnie dlatego
Ona: Muszę się zorientować czy jest na to paragraf...
Nękanie psychiczne.
On: hahajajajaja 😁😁😁
On: Zorientuj się, tylko dobrze zinterpretuj
Ona: Tymbardziej że wczoraj wróciła, ze szpitala...
Chyba muszę skorzystać z pomocy
On:😁😁😁
Ona: Ciebie nic nie zatrzyma. Jesteś bezwzględny...
On: Dobra, a teraz znowu ciebie blokuję. Nie dzwoń
Ona: Spierdalaj!!!
On: Pocałuj mnie w kutasa😘😘😘
Ona: Byle kto mnie nie interesuje... A już na pewno nie męska dziwka!!
On: Tylko taki się z tobą prześpi hahahahahahahaha
Ona: No, a z tobą tylko takie puste dziunie jak A, która kupi każdy kit i syfa...
On: Do zobaczenia na opowi😘😘😘
Komentarze (82)
rewelacyjnie po prpwokacji 😂 🤣😂 🤣😂 🤣
prowokacji
Dzięx xD
Łukaszenkow nie ma za co
A gdzie wiadomości o płatnej miłości? Albo o tym, że musisz mnie i moich kumpli stąd wysadzić?
No ja od początku mojego bytowania tutaj zauważyłam, że jakieś bandy Łysego się tu potworzyły i huzia na Józia. A jak się jeszcze zmawiają na privie, kogo by tu upupić?
Dziwnie się ludzie zabawiają 🙂
Niektórzy zwyczajnie o miłości piszą, a nie tam o innych, co kogo inni obchodzą, kiedy w sobie zakochani?
a potem zgrzytanie zębami, typowe zachowanie tej pani
Grafomanka dopóki smierć was nie rozłączy
Takie macie pioirytety z pasjami
piorytety
Szpilka nie wnikam w ich relacje, a wciążż tam bywam
"upupić" to ich misja
Dlatego wcięłam się, aby zaznaczyć, że to tylko gra z ich strony
I już się oddalam. Miłego dnia Państwu życzę
Pasja nie fikaj maleńka
Pasja
Wiem, wiem. Mnie się nie podobują takie zabawy, dlatego nie biorę udziału 🙂
Pasja nie życz mi śmierci. To nieludzkie...
Pasja
I Tobie miłego 🙂
Grafomanka to taka metafora
nie jestem tobą
Pasja nieładnie tak
Pasja, no nie wiem, skoro tyle lat trzymasz się jakiejś bzdury jak pijany płotu.
Poza tym wielokrotnie prosiłam o udowodnienie tych ''pobożnych życzeń'', ale jakoś nie potrafisz... niemniej ściemniasz jak mistrzyni ciętej riposty.
Grafomanka i Pasja do kisielu zapraszam
Wzorowa Płaczlinda, może kiedyś...
Grafomanka widocznie jest coś na rzeczy, że tak sie trzymasz tego płotu. Miłego spokojnego dzionka
Pasja, czyli nie udowodnisz swojej bzdury... nie da się? Jak mi przykro...
Grafomanka nie kolekcjonuję tak jak ty wpisów. Żyję chwilą i idę dalej.
Pasja To żadna gra, Martyna jest nienormalna i próbuję to okazać///
Pasja, no tutaj raczej powinno być prosto, wszak u ciebie i do ciebie niby kierowałam te ''pobożne życzenia'', daleko więc szukać nie trzeba, jak mniemam... ale raczej może być trudno znaleźć coś czego nigdy nie było i nie ma... ale staraj się, to ważne.
Pasja I miło mi, że jesteś pod moim tekstem xD
Łukaszenkow, przyszła ci podziękować za wcześniejszą ''opiekę'' na innym portalu...
Grafomanka Dziś "opiekuję" się tobą
Łukaszenkow, a ja to doceniam... 🤣
Grafomanka śmiej się śmiej
Grafomanka prowadzisz Łukaszence księgę rozchodów i dochodów?
Pasja, tak jestem jego księgową...
opłaca mnie w naturze... i hojnie
Jak chcesz doświadczyć, mogę ciebie polecić?
Cześć Szpilka, Nie jest tak chyba do końca, dominuje improwizacja i prawdziwe emocje.
Acz w ramach fikcji literackiej opartej na fakcie, co wymaga podkreślić.
stereo_dream-dolby-C, to kiedyś ktoś przeniesie na deski teatru, wyjdzie ''sztuka'' jak ta lala...
stereo_dream-dolby-C
Elo, cowboyu 😉 No, emocje prawdziwe, tylko szkoda, że toksyczne, o czym świadczy wyludnienie na portalu.
Grafomanka, Potem film na podstawie.
Szpilka, Ludzie zwyczajnie sztuki nie rozumieją.
stereo_dream-dolby-C
Aha, zatem zostaną tylko rozumiejący, czyli was troje? 😁
Szpilka Wyciągniemy was wszystkich na wyższy poziom i też będziecie rozumieć ;)
Szpilka i jeszcze Pasja, bo żywo zainteresowana... 🤣
Łukaszenkow
Thanks, ja nad poziomy nie wzlatam 😁
Szpilka Daj sobie czas
Szpilka, Oj, to oklepana nazwa, był taki film i kapela. Nie nie sądzę by był taki zamysł, tu raczej idzie o "show must go on", tylko zawodowi aktorzy-reżyserzy przy tym wysiadają, Johnny8, kumpel Johnnego (zapomniałem nick)... Trzeba bardziej bitych w talent, a wtedy dzieło ścinać zacznie z nóg.
Grafomanka
Musi być 'Ich Troje', zespół poniósł fiasko, doszukuję się analogii 😁
Szpilka, A niektórzy woleli by uniknąć:)
Szpilka, Nie pozostaje, zauważ, niedostrzeżonym.
stereo_dream-dolby-C
No, kapela zrobiła cover zespołu Die Toten Hosen, a potem wiadomo. Show tak, ale winien coś za sobą nieść, a tu cieniutko bardzo, oj cieniutko 😉
stereo_dream-dolby-C
Zenek Martyniuk też śpiewa i ma fanów, ale co to za muza? 😁
Szpilka, Słuchałem Die Toten Hosen, ale Ich Troje tylko na początku z ciekawości, niemniej wiem, ze był cover, to głośne było.
Szpilka, Nie bluźnij, Marg jest fanką.
stereo_dream-dolby-C
Nie bluźnię, przeca różne są gusta 😀
Szpilka, No właśnie i ją boli, jakby źle pisać o Zenku.
stereo_dream-dolby-C
Zenek fajny jest, takie ciepłe kluski, głosik ma niczego sobie, tylko repertuar cieniutki, coś jak Helene Fischer, głos jak dzwon i schmalz śpiewa 😉
Szpilka, Czyli Zenka to byś nawet lubiła, tylko aby zmienić repertuar - detal, pewnie to zrobi, młody jest duchem.
stereo_dream-dolby-C
Posłuchaj Heleny, piękna Helena, piękny głos, figura, no ale te pioseneczki 😭
https://www.youtube.com/watch?v=haECT-SerHk
Szpilka,
"Film niedostępny
Przesyłający nie udostępnił tego filmu w Twoim kraju" :(
Zmienię ip:)
107 milionów wyświetleń - sławna jest, z widzenia tylko jakby znana. A Nena w Niemczech sławna? Widziałem koncert z 2017 i trudno uwierzyć, że prawie 40 lat na scenie, mi się całkiem widzi, no ale tekstów to nie kumam prócz paru przetłumaczonych - no to te przetłumaczone niezłe.
Szpilka, Eno, da się słuchać po Niemiecku pieśń zyskuje, ale trochę, fakt, cukierkowo.
stereo_dream-dolby-C
Szkoda, no Nena sławna, też efektowna laska 😉
stereo_dream-dolby-C
Eeee tam, po niemiecku tylko nowa fala jakoś brzmi. Jarocka też schmalz śpiewała w Niemcowie 😉
Mykam już, udanego dzionka 🙂
Szpilka, Pierwsze słyszę, ale tylu piosenkarzy wyjeżdżało, że nie dziwne. Nie tylko nowa fala, Marlene Dietrich była już niezła.
stereo_dream-dolby-C
To zobacz sobie, występowała jako Irena Jarova i miała szansę na sukces, tylko repertuar jej nie odpowiadał, nie chciała śpiewać schmalzu, czyli disca z pola 😉
Irena Jarova* – Junge Liebe
Irena Jarocka - Junge Liebe Album-Cover
Label: Warner Bros. Records – WB 16 421
Format:
Vinyl, 7", Single, 45 RPM
Land: Germany
Veröffentlicht: 1974
Genre: Pop
Stil: Schlager
https://www.discogs.com/de/release/5740910-Irena-Jarova-Junge-Liebe
A piękną Helenę poznałam przez pewną fankę, która mi cały czas gitarę zawracała, żeby przetłumaczyć, o czym Helena śpiewa, no o tym co Zenek Martyniuk 😀
Tu chyba możesz posłuchać Heleny, sprawdź:
https://www.deezer.com/de/playlist/948824915
Deezer już nie ma opcji gratisowej 😐
Szpilka Ale sobie miło rozmawiacie.
Łukaszenkow
Ano, lubię miło, czasem można się i poczochrać, byle sobie piór nie wyrywać 😉
Łukaszenkow, Miło, bo obiecała mi zafundować wakacje na Kubie, muszę tylko sprawdzić jak długo ważny jest bilet na powrót, bo w jedną stronę mnie sponsoruje:)
Szpilka, Trzydzieści sekund dają. A Jarocka to wybredna była, kiedyś coś tam ze Smoleniem miała i nie wyszło, bo ona go nie lubiła za aparycję, a on inteligentnie robił z niej wariatkę - podobno.
Martyna analizuje sytuację, i zastanawia się nad strategią xD
Nic tak nie popchnie akcji, jak telefon.
stereo_dream-dolby-C xD hahahahahahhahaa
Łukaszenkow
Zrób to co Ci wolno.
Bettina Tego co nie wolno też
https://youtu.be/7vJ6p6g9QEU?si=zFYwa6WiQfDu_P6p
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania