only dick knows - NSzO
nie mam szczęścia dla ciebie
pies zdechł
tuż
tuż
po wszystkich ptakach
a my nie przemówimy ludzkim głosem
dziś
po pół nocy ma dla ciebie
i dla mnie
i żadnej wigilii
i żadnego później
więc się przełamię
połamię
pęknę
a ty mi nawzajem
niech ci pięknie
niech pięknie mi
rozświetli szkiełko
wydmuchane
wydumane
Komentarze (19)
Miłość przez gniew?;)
Raczej brak, po prostu... Ale to tylko w mojej głowie.
Najwyraźniej Ty nawet to moje "pustawe" pisanie potrafisz emocjonalniej i piękniej przeczytać. Za to dziękuję :)
Roma czuje wiecej niz Ci sie wydaje ,a przez to dhzo pozniej odchorowuje.Znajdziesz swoje szczescie ♥️,albo wkoncu niech manipulant sie określi czego tak naprawde chcę.
Pulinaaa a i tak wydaje mi się, że czujesz bardzo dużo. Trzymaj się :)
A u mnie to jedynie pisanie... w życiu, przynajmniej ostatnio, trafiam na najlepszych ludzi :)
Roma i Bardzo sie ciesze!♥️👍👍☀️ i tak trzymaj caly czas.Trafiaj na tych dobrych ,a reszta niech spierdala:)
Pulinaaa Ty również, dziękuję :)
Roma dzièkuje Pozdrawiam Ciao:*
Bezsilność bliskości i raczej utrata miłości... Boli
Rozumiesz.
Dziękuję :)
Fajne. Masz ciekawy styl
Chociaz raz jestes grzeczny Marian😅😉
Dziękuję Marzena. Fajnie to od Ciebie przeczytać :)
Masz jakies niedojebanie mozgowe?
"więc się przełamię
połamię
pęknę
a ty mi nawzajem"
To jest bardzo ujmujące
A to też mój ulubiony fragment... Dziękuję :)
Lubie Twoje wiersze Roma ❤️ 5/5
Jimmy dziękuję, naprawdę miło mi to czytać :)
Podobają mi się urwane frazy. Pasują do rozpadu, o którym piszesz. Nic tu nie chce się domknąć.
Czytam ten wiersz juz kolejny raz i bardzo lubię. 5.
Dzięki Mona :)
Lubię taką formę, więc super, że do Ciebie trafia.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania