only dick knows - NSzO

nie mam szczęścia dla ciebie

pies zdechł

tuż

tuż

po wszystkich ptakach

a my nie przemówimy ludzkim głosem

 

dziś

po pół nocy ma dla ciebie

i dla mnie

i żadnej wigilii

i żadnego później

 

więc się przełamię

połamię

pęknę

a ty mi nawzajem

 

niech ci pięknie

niech pięknie mi

 

rozświetli szkiełko

wydmuchane

wydumane

Średnia ocena: 3.4  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (19)

  • Pulinaaa pół roku temu

    Miłość przez gniew?;)

  • Roma pół roku temu

    Raczej brak, po prostu... Ale to tylko w mojej głowie.
    Najwyraźniej Ty nawet to moje "pustawe" pisanie potrafisz emocjonalniej i piękniej przeczytać. Za to dziękuję :)

  • Pulinaaa pół roku temu

    Roma czuje wiecej niz Ci sie wydaje ,a przez to dhzo pozniej odchorowuje.Znajdziesz swoje szczescie ♥️,albo wkoncu niech manipulant sie określi czego tak naprawde chcę.

  • Roma pół roku temu

    Pulinaaa a i tak wydaje mi się, że czujesz bardzo dużo. Trzymaj się :)
    A u mnie to jedynie pisanie... w życiu, przynajmniej ostatnio, trafiam na najlepszych ludzi :)

  • Pulinaaa pół roku temu

    Roma i Bardzo sie ciesze!♥️👍👍☀️ i tak trzymaj caly czas.Trafiaj na tych dobrych ,a reszta niech spierdala:)

  • Roma pół roku temu

    Pulinaaa Ty również, dziękuję :)

  • Pulinaaa pół roku temu

    Roma dzièkuje Pozdrawiam Ciao:*

  • JagVetInte pół roku temu

    Bezsilność bliskości i raczej utrata miłości... Boli

  • Roma pół roku temu

    Rozumiesz.

    Dziękuję :)

  • Marzena pół roku temu

    Fajne. Masz ciekawy styl

  • Pulinaaa pół roku temu

    Chociaz raz jestes grzeczny Marian😅😉

  • Roma pół roku temu

    Dziękuję Marzena. Fajnie to od Ciebie przeczytać :)

  • Pulinaaa pół roku temu

    Masz jakies niedojebanie mozgowe?

  • AlexHalley pół roku temu

    "więc się przełamię

    połamię

    pęknę

    a ty mi nawzajem"

    To jest bardzo ujmujące

  • Roma pół roku temu

    A to też mój ulubiony fragment... Dziękuję :)

  • Jimmy pół roku temu

    Lubie Twoje wiersze Roma ❤️ 5/5

  • Roma pół roku temu

    Jimmy dziękuję, naprawdę miło mi to czytać :)

  • Mona Demona pół roku temu

    Podobają mi się urwane frazy. Pasują do rozpadu, o którym piszesz. Nic tu nie chce się domknąć.
    Czytam ten wiersz juz kolejny raz i bardzo lubię. 5.

  • Roma pół roku temu

    Dzięki Mona :)
    Lubię taką formę, więc super, że do Ciebie trafia.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania