Wiem, że jesteś fanem mangi. Dla mnie to czarna magia. Ale chętnie przeczytałam i muszę przyznać, że bardzo urocze są te laleczki. Całość słodka i różowa. Nazwy cudne i wiadomo Japonia jest cała magiczna i tajemnicza. Sam język jest dźwięcznym śpiewem.
heh, Yuru Yuri jeszcze nie oglądałem/czytałem, ale rzeczywiście - dialogi nieco opierałem na doświadczeniach z moe i shoujo ai :) Dziękuję za komentarz.
Komentarze (5)
Wiem, że jesteś fanem mangi. Dla mnie to czarna magia. Ale chętnie przeczytałam i muszę przyznać, że bardzo urocze są te laleczki. Całość słodka i różowa. Nazwy cudne i wiadomo Japonia jest cała magiczna i tajemnicza. Sam język jest dźwięcznym śpiewem.
Pozdrawiam
heh, dziękuję za komentarz. Pozdrawiam również
Czytając te rozmowy, do głowy przyszła mi seria YuruYuri. Nie wiem dlaczego takie słabe oceny, dam 4.
heh, Yuru Yuri jeszcze nie oglądałem/czytałem, ale rzeczywiście - dialogi nieco opierałem na doświadczeniach z moe i shoujo ai :) Dziękuję za komentarz.
Pan Buczybór To polecam serię. Niby takie klasyczne 'cute girls doing cute stuff', niemniej jednak posiada zaskakująco dobrane elementy komiczne ^^
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania