OO1 - Republika szaleńców - rozdział 1

Zgodnie z przegłosowana propozycją Imcia Wszesława, zaczynamy wspólną nowele pod tytułem "Republika szaleńców".

Thriller lub komedia, a może thriller na wesoło?

W dużym skrócie fabuła kształtuje się następująco: Warjaci przejmują władzę w szpitalu psychiatrycznym, może być taki duży, z terenem zewnętrznym, kilkoma budynkami, ogrodzeniem i szlabanem.

 

Wszystkich chętnych zapraszam do pisania pierwszego z dziesięciu rozdziałów i udziału we współpracy, zgodnie ze zasadami opisanymi tutaj:

https://www.opowi.pl/oo1-zasady-powstawania-a85909/

 

Oddawanie prac kończymy za trzy tygodnie tj. 02/03.09.2023. Wtedyż rozpoczniemy tygodniowe głosowanie na autora rozdziału pierwszego.

 

Pozdrawiam i życzę owocnego pisania.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (11)

  • Spróbujem, może wylodujem w którymś rozdziale albo wcale.

  • Margerita 13.08.2023

    A ja sobie odpuszczę ten temat

  • Imć Wszesław 13.08.2023

    Ja nie będę pisał pierwszego rozdziału, co nie? Chcę żeby ktoś inny zaczął...

  • Margerita 13.08.2023

    Czyli jak rozumiem tytuł ma być Republika szaleńców?

  • Margerita 13.08.2023

    Ja rozpoczęłam

  • Dekaos Dondi 13.08.2023

    sPoncki↔Hymm... Sądzę, iż za dużo bym namieszał. Szczególnie, że już kiedyś napisałem↔"Lot nad opowijskim gniazdem":)
    Pozdrawiam↔(:🙂:)

  • Dekaos Dondi 13.08.2023

    s→na początku, to przypadkowe:))

  • Poncki 13.08.2023

    Dekaos Dondi myślę, że.powinieneś zamieszać 😃

  • Margerita 13.08.2023

    Poncki ja już napisałam wstęp więc można się pode mnie podpiąć

  • Poncki 13.08.2023

    Margerita Marg napisz rozdział na 800 do 1500 słów. Mam nadzieję, że inni też napiszą i wtedy będziemy wybierać, czyj rozdział będzie oficjalnie pierwszym rozdziałem naszej noweli.

  • Margerita 13.08.2023

    Poncki okej spróbuję

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania