"Tylko kobiety są ludźmi. Mają mózg i mają płeć. Osobno. I potrafią używać jednego i drugiego naraz. To groźne i piękne zarazem." - to jest dobre:)
Takie opowiadanie z przymrużeniem oka, słownictwo troszkę mnie drażniło, ale przeczytałam z zaciekawieniem. Fajne.
Pozdrawiam
"Tylko kobiety są ludźmi. Mają mózg i mają płeć. Osobno. I potrafią używać jednego i drugiego naraz. To groźne i piękne zarazem."Mała śmierć, jeszcze mniejsze życie. "Jak zarzucisz dostatecznie szeroko sieci, to wśród morza płotek znajdzie się wieloryb."
Pan Żoliborczyk czy zabieg okoliczności pewnych podobieństw?
Komentarze (5)
"Tylko kobiety są ludźmi. Mają mózg i mają płeć. Osobno. I potrafią używać jednego i drugiego naraz. To groźne i piękne zarazem." - to jest dobre:)
Takie opowiadanie z przymrużeniem oka, słownictwo troszkę mnie drażniło, ale przeczytałam z zaciekawieniem. Fajne.
Pozdrawiam
Puki mnie — póki
Meksyku Europy :)
"Tylko kobiety są ludźmi. Mają mózg i mają płeć. Osobno. I potrafią używać jednego i drugiego naraz. To groźne i piękne zarazem."Mała śmierć, jeszcze mniejsze życie. "Jak zarzucisz dostatecznie szeroko sieci, to wśród morza płotek znajdzie się wieloryb."
Pan Żoliborczyk czy zabieg okoliczności pewnych podobieństw?
Nie kradnij... Pokój z Tobą
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania