Bardzo przyjemne opowiadanie. Fajna tematyka, jej przedstawienie i coś było w tym emocjonalnego / ciepłe i miłe uczucia. Na błędach się nie znam to pewnie inni ocenią. Ja przeczytałam i do mnie trafiło od razu. Całość jest bardzo, ale to bardzo fajowa. 5:))
Autyzm22.05.2015
Piękne opowiadanie. Proste, a dające do myślenia. Mam może przyjemność z Asią? (Jeśli tak - sorki, wydaję cię, szukałam cię przez chwilę xDDDD)
Ciekawe opowiadanie. Moja Babcia czytała mi bajki, ale nigdy nic takiego się nie działo. Ładne opowiadanie. Ale nic więcej nie mogę o nim powiedzieć. Ani bohater, ani babcia, źli chłopcy czy róża nie specjalnie przykuwali moją uwagę. A nawet nie wiem czy był jakiś morał.
Moja ocena 4
Komentarze (8)
Jeśli widzicie coś złego ( lub dobrego :D ) Piszcie komentarze, nawet anonimy :) to dla mnie bardzo ważne.
Bardzo przyjemne opowiadanie. Fajna tematyka, jej przedstawienie i coś było w tym emocjonalnego / ciepłe i miłe uczucia. Na błędach się nie znam to pewnie inni ocenią. Ja przeczytałam i do mnie trafiło od razu. Całość jest bardzo, ale to bardzo fajowa. 5:))
Piękne opowiadanie. Proste, a dające do myślenia. Mam może przyjemność z Asią? (Jeśli tak - sorki, wydaję cię, szukałam cię przez chwilę xDDDD)
Judi to Ty? :)
Naprawdę bardzo przyjemna historia. Dzieci często się utożsamiają z bohaterami książek lub bajek, które oglądają 5 :)
Inaczej nie nazwałabym się 'Autyzm' skarbie xD
I FOUND U B)
Ciekawe opowiadanie. Moja Babcia czytała mi bajki, ale nigdy nic takiego się nie działo. Ładne opowiadanie. Ale nic więcej nie mogę o nim powiedzieć. Ani bohater, ani babcia, źli chłopcy czy róża nie specjalnie przykuwali moją uwagę. A nawet nie wiem czy był jakiś morał.
Moja ocena 4
Dziękuję za przeczytanie J.J Leto :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania