opowieśc o postapokalipsie
john ma 16 lat i idzie na wojne z rosja. na wojnie jest bardzo niebezpiecznie prawie zostaje zabity przez ruska na stolice ameryki spada bomba atomowa john był ale przerzył spotkal jakiegoś ruska i go zabił. w pewnym momencie john znalazł baze amerykanska i wszedł do środku tam medyk ratował kolege
-co sie dizeje!!! spytał john
- on umiera
-onie
nagle wszedli ruscy ale john ih zabił
nagle usłyszeli wybuch
kontynuacja chyba dzisiaj
Komentarze (8)
Guwno na miękko
To o bohaterze. Taki hołd.
pro_karol123, AVE SATAN! Ojcze!
stereo_dream-dolby-C xD
xDD
szybko wyrwał bana
fanatyk Philipa K. Dicka123, Specjalista. Z razu było poznać, że fachowiec.
Huk
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania