.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • Katerina 15.11.2015

    Uwielbiam twoja historie :) piszesz lekko i ciekawie, nic dodać, nic ująć :) 5

  • elenawest 15.11.2015

    A, dziękuję bardzo :-D miło, że moje opowiadania są doceniane :-D

  • KarolaKorman 19.11.2015

    ,, Też rwa W miarę przesuwania się naszej kolumny, '' - czegoś tu chyba brakuje
    ,, jakie rozterki ni targają. '' - nim
    Opisy są dopracowane do ostatniego słowa, a historia wciąż wciągająca. Już jestem ciekawa przebiegu walki, 5 :)

  • elenawest 19.11.2015

    błędy już poprawione :) dzięki, że je wytknęłaś :D

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania