46.Admin to leń!

!

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (20)

  • Enchanteuse 26.04.2017

    Świetne. Leciutkie, przyjemne , z humorem. ;) 5 rzecz jasna

  • Anonim 26.04.2017

    ...
    :)
    dziękuję bardzo.

  • motomrówka 27.04.2017

    Udane ;) Tylko na początku coś tam nie zazębiło się w rytmie, konkretnie dwa wersy pierwsze,.ale potem to już jazda z górki. Piątkóweczka jestem ♥

  • Anonim 27.04.2017

    mrówko harley'ówko, niestety zgrzyta wiem, ale już niczego nie wymyślę :(
    dziękuję.

  • Anonim 27.04.2017

    mrówko harley'ówko, niestety zgrzyta wiem, ale już niczego nie wymyślę :(
    dziękuję.

  • Szudracz 27.04.2017

    Mój anioł jest grzeczny i mnie słucha;) 5

  • Anonim 27.04.2017

    Szu, a pożyczysz swojego,
    bo mój krnąbrny i niesłuchaty :)
    dziekuję.

  • motomrówka 27.04.2017

    chrum, mój wolał inną mrówkę... :((

  • Anonim 27.04.2017

    cóż, to może trzeba postarać się o jakiegoś miłego Demona :]
    chciałabym, żeby jakiś demoniczny Demon mnie nawiedził, ale dupa blada :-/

  • Szudracz 27.04.2017

    chrum Dasz radę z takim spokojnym wytrzymać, zanudzisz się na amen:)

  • Anonim 27.04.2017

    Szu, może by mnie lekko utemperował :]
    bo czasem bywam (ale bardzo rzadko xD) niemiła.

  • motomrówka 27.04.2017

    chrum, może dlatego że ciut blada to nie nawiedza...

  • motomrówka 27.04.2017

    Przepraszam za gruby żart, bez urazy. Nieraz mnie coś poniesie...

  • Anonim 27.04.2017

    nie opalam tyłka, albowiem słońce go w całości nie obejmuje xD
    lubię żarty, więc nie przepraszaj.

  • motomrówka 27.04.2017

    chrum ;)))♥♥♥

  • betinka 27.04.2017

    motomrówka chrum

  • betinka 27.04.2017

    chrum idź na solarium

  • Szudracz 27.04.2017

    chrum Podeślę Ci Anioła z temperówką, mam ich sporo w zapasie. Będziesz dopiero ostro pisać.:)

  • Anonim 27.04.2017

    solarium jest passe - nie lubię solarium, poza tym mój wielki tyłek by się nie pomieścił.

  • Anonim 27.04.2017

    Szu, chyba jednak wolę demona :) ale dziękuję bardzo.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania