!
46.Admin to leń!Autor: AnonimCzytano 398 razyData dodania: 26.04.2017
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić15
Świetne. Leciutkie, przyjemne , z humorem. ;) 5 rzecz jasna
... :) dziękuję bardzo.
Udane ;) Tylko na początku coś tam nie zazębiło się w rytmie, konkretnie dwa wersy pierwsze,.ale potem to już jazda z górki. Piątkóweczka jestem ♥
mrówko harley'ówko, niestety zgrzyta wiem, ale już niczego nie wymyślę :( dziękuję.
Mój anioł jest grzeczny i mnie słucha;) 5
Szu, a pożyczysz swojego, bo mój krnąbrny i niesłuchaty :) dziekuję.
chrum, mój wolał inną mrówkę... :((
cóż, to może trzeba postarać się o jakiegoś miłego Demona :] chciałabym, żeby jakiś demoniczny Demon mnie nawiedził, ale dupa blada :-/
chrum Dasz radę z takim spokojnym wytrzymać, zanudzisz się na amen:)
Szu, może by mnie lekko utemperował :] bo czasem bywam (ale bardzo rzadko xD) niemiła.
chrum, może dlatego że ciut blada to nie nawiedza...
Przepraszam za gruby żart, bez urazy. Nieraz mnie coś poniesie...
nie opalam tyłka, albowiem słońce go w całości nie obejmuje xD lubię żarty, więc nie przepraszaj.
chrum ;)))♥♥♥
motomrówka chrum
chrum idź na solarium
chrum Podeślę Ci Anioła z temperówką, mam ich sporo w zapasie. Będziesz dopiero ostro pisać.:)
solarium jest passe - nie lubię solarium, poza tym mój wielki tyłek by się nie pomieścił.
Szu, chyba jednak wolę demona :) ale dziękuję bardzo.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (20)
Świetne. Leciutkie, przyjemne , z humorem. ;) 5 rzecz jasna
...
:)
dziękuję bardzo.
Udane ;) Tylko na początku coś tam nie zazębiło się w rytmie, konkretnie dwa wersy pierwsze,.ale potem to już jazda z górki. Piątkóweczka jestem ♥
mrówko harley'ówko, niestety zgrzyta wiem, ale już niczego nie wymyślę :(
dziękuję.
mrówko harley'ówko, niestety zgrzyta wiem, ale już niczego nie wymyślę :(
dziękuję.
Mój anioł jest grzeczny i mnie słucha;) 5
Szu, a pożyczysz swojego,
bo mój krnąbrny i niesłuchaty :)
dziekuję.
chrum, mój wolał inną mrówkę... :((
cóż, to może trzeba postarać się o jakiegoś miłego Demona :]
chciałabym, żeby jakiś demoniczny Demon mnie nawiedził, ale dupa blada :-/
chrum Dasz radę z takim spokojnym wytrzymać, zanudzisz się na amen:)
Szu, może by mnie lekko utemperował :]
bo czasem bywam (ale bardzo rzadko xD) niemiła.
chrum, może dlatego że ciut blada to nie nawiedza...
Przepraszam za gruby żart, bez urazy. Nieraz mnie coś poniesie...
nie opalam tyłka, albowiem słońce go w całości nie obejmuje xD
lubię żarty, więc nie przepraszaj.
chrum ;)))♥♥♥
motomrówka chrum
chrum idź na solarium
chrum Podeślę Ci Anioła z temperówką, mam ich sporo w zapasie. Będziesz dopiero ostro pisać.:)
solarium jest passe - nie lubię solarium, poza tym mój wielki tyłek by się nie pomieścił.
Szu, chyba jednak wolę demona :) ale dziękuję bardzo.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania