ORŁA nie pokona nawet 10 wron, bo z wron nie wywodzi się ON.
Liczymy; jedna wrona bez ogona
Druga-piąta-dziesiąta wrona bez ogona.
A ta jedenasta, dwunasta ,trzynasta
Jakieś inne ,tym sterowny ogon wyrasta,
One nie są podobne do innych wron i basta.
Bardzo dobrze w przestworzach szybują
I na wysokich skałach gniazda swe budują.
Gdy dobrze im się przyjrzycie
To ORŁA króla przestworzy w nich zobaczycie.
Bo oprócz ogona, tym się różnią od wron
Że mają silne szpony, jako swoją broń.
Robią też niezwykłe zwroty w górę i w dół
I bardzo dobrze widzą, co się dzieje wokół.
Czyż w lotach i wzroku wrony im dorównują?
Nie, bo one wysokich lotów nie próbują.
Ich naturalne środowisko
to śmietniki i ściernisko.
Przez to powstało hasło; że żadna wrona
Orła w niczym nie pokona!
Czy ktoś widział, żeby w ptasiej nacji
Orły usługiwały wronom przy kolacji?
Czy kto na opowi odgadnie tę personifikację
Podpowiem-chodzi o Polską nację.
Bo kto wronę zamiast orła wybierze
Niech już o mannę mówi pacierze.
Do tego świeczkę niech z margaryny zrobi
I chrustu z lasu na opał niech przysposobi.
Niech do tego przygotuje się zawczasu
Bo nie rozpoznał właściwych znaków czasu.
Wszak głupich nie sieją a są wśród nas
Wszak zbliża się Apokalipsy czas.
Komentarze (21)
Czas apokalipsy zbliżał się już dziesiątki razy i nigdy nie nadszedł. Typowe brednie dla debili.
SS.>Czas apokalipsy zbliżał się już dziesiątki razy i nigdy nie nadszedł. Typowe brednie dla debili<
Właśnie debile tylko na to czekają,(A gdzie był Bóg ?)
a potem wyją jak te hieny i Boga o zbrodnie oskarżają.
Czyż na miano apokalipsy nie zasłużyły dwie wojny światowe.
A co z holokaustem i hołodomorem, nie wspominając o rewolucjach.
Ale to dla wysłanników szatana tylko planowa depopulacja.
Papież w Bośni: >>trwa dziś trzecia wojna światowa „w kawałkach” 08.06.2015<<
realista Doucz się, co to Apokalipsa, baranie. Pierdzisz słowami i tylko smród zostaje.
SwanSong > baranie. Pierdzisz słowami i tylko smród zostaje.<.
Nie odbiegasz gburze od swego guru.
Razem się w szambie babrzecie
i o Bożym świecie nic nie wiecie.A ktsz!!!
Wydaje mi się, że jak już wszyscy opuszczą ten portal to zostaniesz ty i napiszesz sobie jakąś kretyńską rymowankę, Noico powie, że to świetne, Celina potwierdzi, Bogumił się zachwyci, nie będziesz sam Conie?
Lotos . Kretyńskie to jest nawoływanie ;Naszym ukochanym wodzem dupiasz
realista A jak tam relacje z Grainem, już wszystko w porządku?
Lotos Dupiarz to nie człowiek. To ideologia Wyborcza.pl 8 cze 2022
realista Dupiarz to Grain?
Lotos Nie znam człowieka i jego nicka.
Zapytaj o to swojego pomoc-nicka
realista Nie znasz, Bogumił hahaha...
Lotos A kto to jest Bogumił oprócz tego, że imię znaczy że Bogu miły.
realista ty
Lotos Nigdzie takiego nicka nie rejestrowałem.
realista No to masz bardzo podobny do niego styl, nikt nie pisze takich kretyńskich rymowanek.
realista No, ale, że Graina nie znasz? No jak to?
realista No, ale z Grainem to się musiałeś pokłócić, bo odwiedza cię Noico, Conie, a on nie.
🌻
Pozdrawiam serdecznie 5*
Miłego wieczoru
andrew24 Dziękuję za odwiedziny. Wszystkiego dobrego.
"Liczymy; jedna wrona bez ogona
Druga-piąta-dziesiąta wrona bez ogona.
A ta jedenasta, dwunasta ,trzynasta"
Grubo u ciebie z matematyką. Do dziesięciu miałeś liczyć...
Poncki. Tak właśnie miało być 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ze śmietnika brudnych wron
A tyko wśród 11, 12, 13 z obstawą sokołów jako jedenasty Polski Orzeł właśnie ON
Dodatkowo się zawstydzasz , że nie znasz się na skrótach
Więc przydałaby ci się od podstaw nauka.
A te 9 wron odfrunęły już od urn, zostawiając przemalowanego kruka
Który żadnego sokoła, ani Orła nie oszuka.
Nie chcemy zamiast oryginalnego Orła w Godle
Niemieckiej wrony , bo pod jej skrzydłami poczujemy się podle.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania