Osioł i kaczka
Stary osioł wraz z kaczuszką
wędrowali polną dróżką.
Osioł szary ,kaczka biała i do tego
całkiem mała.
Kaczka płacze i narzeka
- daj mi wody albo mleka!
-a najlepiej trzy ślimaki
bo już z głodu mam majaki.
A tu patrzy , koło dróżki,
płynie strumyk dla kaczuszki .
Osioł patrzy a tu kaczka
pływa w piasku nieboraczka.
Co ta kaczka ? chyba chora ,
trzeba z kaczką do doktora.
Nagle z nieba jak lunęło ,
wszystko dróżką popłynęło
i kamyki i ślimaczki
ku uciesze małej kaczki.
Komentarze (3)
Dla dzieci bardzo ok. Nie nadęte. Bez maniery naprawianie świata. Ot wierszy, którym można udobrychać szkrabiszcze po zastrzyku czy, żeby usnęło.
Tylko interpunkcję popraw. W sensie, najpierw znak, potem spacja.
Pozdro. Takie cztery, no.
Ładny tekst. Taki dzieckowy. Pozdrawiam→5
fajne:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania