.

 

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (25)

  • KarolaKorman 09.02.2017

    Bardzo smutny obraz przedstawiłaś w tym tekście i za to 5

  • Pasja 09.02.2017

    Smutny, ale na wlasne oczy widziałam podobny obraz. Dziękuję i pozdrawiam

  • Karawan 09.02.2017

    Refleksyjne 5.

  • Pasja 09.02.2017

    Karawan ty wiesz? Najlepiej. Pozdrawiam z Czarodzieja przy Karmelickiej.

  • Tanaris 09.02.2017

    Jak zawsze czarująco opisujesz, takie smutne i prawdziwe, zostawiam 5 <3

  • Pasja 09.02.2017

    Dzięki kochana, pozdrawiam

  • TeodorMaj 09.02.2017

    Najbardziej smutne w tym jest to, że wiele takich sytuacji ma miejsce. Wiele osób umiera w samotności nie mając nikogo i niczego. Smutna prawda. 5

  • Pasja 09.02.2017

    Miło powitać i zapraszam na jeszcze. Prawda coraz więcej ludzi choruje na samotność. Miłego dnia

  • Ewcia 09.02.2017

    Bardzo smutny tekst daję 5

  • Pasja 09.02.2017

    Smutny, ale dla niego już chyba skończyła się udręka, tylko ja nie mam prawa tak sądzić, może był szczęśliwy. Pozdrawiam

  • Pan Buczybór 09.02.2017

    Bo nad niektórymi trudno się pochylić choć równego wzrostu mogą być. 5

  • Pasja 09.02.2017

    Jaki piękny garniturek?

  • Pasja 09.02.2017

    Bo on stał tam, a nie tutaj. A pochylić się to wielka sztuka. Do tego potrzeba dorosnąć. Dziękuję i miłego dnia

  • katharina182 11.02.2017

    Oj... jaki smutny klimat. Niestety dużo w twoim tekście jest prawdy.
    Znów 5 ode mnie

  • Pasja 11.02.2017

    Dzięki za odwiedziny i komentarz. Pozdrawiam ciepło

  • betinka 11.06.2017

    Cóż jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz. Mnie osobiście takie teksty śmieszą i nie współczuję tym ludziom.

  • Pasja 11.06.2017

    Jesteś strasznie bezduszna i żal mi takich ludzi jak Ty.

  • tribia 11.06.2017

    Co?! Pościel w bezdomność? Betinko, bohater może jest bezdomny, ale Twój mózg jest poszukujący i to jest śmieszne. On się wyśpi, a Ty nie masz gdzie.

  • Pasja 11.06.2017

    tribia prawdą jest to co piszesz. Mądre i dojrzałe. :-)

  • tribia 11.06.2017

    A tekst jest świetny. Smutna sprawa lekko opisana. Lekkie, jak ta ręka, która oceniła pozory - ten pan pogrzebacz. Nawet ta wódka, co to ją pił, nie była toastem.
    Pięć i pozdrowienia :).

  • Pasja 11.06.2017

    Taki smutny koniec, ale wreszcie miał swój dom. Pogrzeb skromny, bo nie dał na tacę. Pozdrawiam

  • tribia 11.06.2017

    pasjo, kopiuję Twój komentarz :).

  • Pasja 11.06.2017

    tribia ok

  • tribia 11.06.2017

    Ale nieee, ten z mądrym i dojrzałym słowem. Kopiuję Twoje słowa o moich słowach i wklejam pod Twoimi słowami, czyli tu :).

  • Pasja 11.06.2017

    tribia wiem już i rozumiem ::-)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania