.Autor: PasjaCzytano 345 razyData dodania: 09.02.2017
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 10
Zaloguj się, aby ocenić50
Bardzo smutny obraz przedstawiłaś w tym tekście i za to 5
Smutny, ale na wlasne oczy widziałam podobny obraz. Dziękuję i pozdrawiam
Refleksyjne 5.
Karawan ty wiesz? Najlepiej. Pozdrawiam z Czarodzieja przy Karmelickiej.
Jak zawsze czarująco opisujesz, takie smutne i prawdziwe, zostawiam 5 <3
Dzięki kochana, pozdrawiam
Najbardziej smutne w tym jest to, że wiele takich sytuacji ma miejsce. Wiele osób umiera w samotności nie mając nikogo i niczego. Smutna prawda. 5
Miło powitać i zapraszam na jeszcze. Prawda coraz więcej ludzi choruje na samotność. Miłego dnia
Bardzo smutny tekst daję 5
Smutny, ale dla niego już chyba skończyła się udręka, tylko ja nie mam prawa tak sądzić, może był szczęśliwy. Pozdrawiam
Bo nad niektórymi trudno się pochylić choć równego wzrostu mogą być. 5
Jaki piękny garniturek?
Bo on stał tam, a nie tutaj. A pochylić się to wielka sztuka. Do tego potrzeba dorosnąć. Dziękuję i miłego dnia
Oj... jaki smutny klimat. Niestety dużo w twoim tekście jest prawdy. Znów 5 ode mnie
Dzięki za odwiedziny i komentarz. Pozdrawiam ciepło
Cóż jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz. Mnie osobiście takie teksty śmieszą i nie współczuję tym ludziom.
Jesteś strasznie bezduszna i żal mi takich ludzi jak Ty.
Co?! Pościel w bezdomność? Betinko, bohater może jest bezdomny, ale Twój mózg jest poszukujący i to jest śmieszne. On się wyśpi, a Ty nie masz gdzie.
tribia prawdą jest to co piszesz. Mądre i dojrzałe. :-)
A tekst jest świetny. Smutna sprawa lekko opisana. Lekkie, jak ta ręka, która oceniła pozory - ten pan pogrzebacz. Nawet ta wódka, co to ją pił, nie była toastem. Pięć i pozdrowienia :).
Taki smutny koniec, ale wreszcie miał swój dom. Pogrzeb skromny, bo nie dał na tacę. Pozdrawiam
pasjo, kopiuję Twój komentarz :).
tribia ok
Ale nieee, ten z mądrym i dojrzałym słowem. Kopiuję Twoje słowa o moich słowach i wklejam pod Twoimi słowami, czyli tu :).
tribia wiem już i rozumiem ::-)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (25)
Bardzo smutny obraz przedstawiłaś w tym tekście i za to 5
Smutny, ale na wlasne oczy widziałam podobny obraz. Dziękuję i pozdrawiam
Refleksyjne 5.
Karawan ty wiesz? Najlepiej. Pozdrawiam z Czarodzieja przy Karmelickiej.
Jak zawsze czarująco opisujesz, takie smutne i prawdziwe, zostawiam 5 <3
Dzięki kochana, pozdrawiam
Najbardziej smutne w tym jest to, że wiele takich sytuacji ma miejsce. Wiele osób umiera w samotności nie mając nikogo i niczego. Smutna prawda. 5
Miło powitać i zapraszam na jeszcze. Prawda coraz więcej ludzi choruje na samotność. Miłego dnia
Bardzo smutny tekst daję 5
Smutny, ale dla niego już chyba skończyła się udręka, tylko ja nie mam prawa tak sądzić, może był szczęśliwy. Pozdrawiam
Bo nad niektórymi trudno się pochylić choć równego wzrostu mogą być. 5
Jaki piękny garniturek?
Bo on stał tam, a nie tutaj. A pochylić się to wielka sztuka. Do tego potrzeba dorosnąć. Dziękuję i miłego dnia
Oj... jaki smutny klimat. Niestety dużo w twoim tekście jest prawdy.
Znów 5 ode mnie
Dzięki za odwiedziny i komentarz. Pozdrawiam ciepło
Cóż jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz. Mnie osobiście takie teksty śmieszą i nie współczuję tym ludziom.
Jesteś strasznie bezduszna i żal mi takich ludzi jak Ty.
Co?! Pościel w bezdomność? Betinko, bohater może jest bezdomny, ale Twój mózg jest poszukujący i to jest śmieszne. On się wyśpi, a Ty nie masz gdzie.
tribia prawdą jest to co piszesz. Mądre i dojrzałe. :-)
A tekst jest świetny. Smutna sprawa lekko opisana. Lekkie, jak ta ręka, która oceniła pozory - ten pan pogrzebacz. Nawet ta wódka, co to ją pił, nie była toastem.
Pięć i pozdrowienia :).
Taki smutny koniec, ale wreszcie miał swój dom. Pogrzeb skromny, bo nie dał na tacę. Pozdrawiam
pasjo, kopiuję Twój komentarz :).
tribia ok
Ale nieee, ten z mądrym i dojrzałym słowem. Kopiuję Twoje słowa o moich słowach i wklejam pod Twoimi słowami, czyli tu :).
tribia wiem już i rozumiem ::-)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania