Ostatnie spotkanie
Odległa przestrzeń, droga wąska,
słońce cicho promienie rozsyła.
Pomieszczenie pełne tajemnic,
miliony uczuć ono skrywa.
Stawiając krok po podłożu,
gromada idei ujawnia się cicho.
Z ciepłym spojrzeniem znika w mroku.
Zapomina myśli odległe.
Przyjmuje przekonanie: sekunda przemija.
Rozległy dźwięk, przestrzeń usłyszała,
niczym melodia na ogłuszenie.
Ostatni dzwonek, wybiegła gromada.
Bez świadomości, że nie ujrzą już siebie
Komentarze (17)
nie mam pojęcia o co w tym chodzi
Przesłanie wiersza miało ukazać, że wszystko jest tymczasowe zarówno uczucia, jak i idee, spotkania i czas. A także, że w wielu przypadkach nie jesteśmy świadomi, że tracimy coś, dopóki to nie zniknie na zawsze. Wiersz miał przedstawiać refleksje nad końcem etapu w życiu uczniów.
Kiepska podróbka Leśmiana.
NO!
Dopiero zaczynam z pisaniem wierszy, więc nie dziwię się że może być on kiepski. Jednak nie podrabiałam nikogo, pisałam to co czuje.
Majaaaxxa , W porządku przyjacielu.
Tak mi się skojarzyło.
To efekt, bo tutaj jedna userka, ciągle powtarza, żeby czytać poezję.
Więc czytam!
Pisz!
NO!
Starszy Woźny Dziękuję za komentarz, jakbyś miał jeszcze jakieś rzeczy na uwadze to pisz, ważne jest aby uczyć się na błędach, a ja dopiero zaczynam, więc chciałabym znać opinie innych
Majaaaxxa Uważaj na "grafomankę" ona niczego cię nie nauczy.
Ja też niczego ciebie nie nauczę.
Podążaj swoją drogą.
Pisz!!!
NO!
Starszy Woźny Podążam droga swoją, a co dalej będzie to czas pokaże
Chciałam wybrać ''najlepszy'' kawałek, ale nie potrafię, tu wszystkie ''najlepsze''
🤣
??
Majaaaxxa , Dopadła cię hiena. Grafomanka!
Najlepiej nie odpowiadać!!!
Wyszczeka się i przed północą może przestanie.NO!
Starszy Woźny rozumiem, lecz hejtu nie biorę do siebie, uważam że każdy ma prawo komentować
Każdy ma prawo komentować.
Tylko grafomanka przylatuje do tych pierwszych
I was ustawia. Nawet jeśli ktoś pojawi się lepszy od niej
to rzuca bezpodstawne oszczerstwa. Wielu wartościowych userów
z osobistych ambicji opuściło ten portal. ona czuje się tutaj królową poetycką.
W niej mniemaniu.
To chora baba!
Pisz, jak chcesz. brakuje poetów.
NO!
Rozumiem
Majaaaxxa , Tutaj jak nigdzie indziej maja niektórzy po kilka wcieleń.
Może ty też!.
Jeśli tak, to ja odegrałem pozytywnego !
Po dziwny portal!
NO!
Czytałem twoje komentarze i widzę że dopiero zaczynasz, ale i tak jak na początek to jest mega wiersz. Dobrze napisany. Dobrze dobrane słowa.
Majaaxxa↔Taka jakby nostalgia. Tęsknota. Specyficzny klimat:)↔Pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania