Owczy czy wilczy pęd?
Po raz kolejny tu pytam dlaczego,
Człowiek chce zniszczyć człowieka drugiego.
Czy powodem jest anonimowe szczekanie,
Czy po prostu zaburzone myślenie baranie,
Które zaczyna się od przysłowiowego owczego pędu,
Że gdy jedna ruszy, to wszystkie nabierają rozpędu.
Jednak gdy pomyślimy chwilkę,
To człowiek jest bardziej wilkiem.
Organizuje stadne polowanie,
Nie zważając, czy na potem coś zostanie.
Jego rozumowanie jest bardzo proste,
Jak zabraknie jeleni, to ma w stadzie owce.
Jednak już nieraz stanął na skraju zagłady,
Jak gospodarze stanęli w obronie zagrody.
Więc przed każdym rozpętaniem wojny,
Zastanów się, czy dom twój będzie spokojny.
Komentarze (7)
Podobny styl do Vampir Fangsa.
Czyli dno.
SwanSong Dokładnie i tacy są ci bojownicy o Polskość, zawzięci, na siłę promujący disco polo.
SwanSong Jak myślisz za co realista dostał order od prezydenta Komorowskiego?
nastawiasz dupsko, żeby ci zapaciakować, ale kwiczysz, że nie
pod gardło do przełyku. Nie prowokuj suko!!!!
NO!
Lotos, SwanSong, Starszy Woźny =" tacy są ci bojownicy o Polskość," w cudzysłowie .
Ten cytat wyraźnie wam powie, jaką nienawiść do Polski mają w głowie.
Każdą wzmiankę o Naszej Ojczyźnie taki ledwie wyduka
Ale bez obciachu na Polaka powie "Nie prowokuj suko!!!!"
Sojusz Waffen-SS Schutzstaffel i Waffen SS-Galizien UPA, to takie niewinne wspomnienia.
Teraz nastała pora i klimat do jego spełnienia i w monumentach upamiętnienia.
>Już był w ogródku, już witał się z gąską;. Kiedy skok robiąc wpadł w beczkę wkopaną<,.
Dalszy ciąg z manipulacji przy wyborach, jest historią znaną.
Pęd głupoty, wciąż daleko za ewolucją.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania